YAZILIM UZMANLIĞI MCSD KURSU

YAZILIM UZMANLIĞI MCSD KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 240
  • Kurs Süresi 10 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  YAZILIM UZMANLIĞI HAKKINDA

  Her geçen yıl daha fazla büyüme ve gelişme gösteren bilişim sektöründe, yazılım uzmanlığı ayır bir öneme sahiptir. Yazılım uzmanlığı eğitimi; kendini geliştirerek yazılımcı olmak isteyen herkesin katılabileceği ve yazılım uzmanlığı kursu sonunda uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip olabileceğiniz bir eğitimdir. Güncel teknolojiler ile masaüstü ve web uygulamaları yazabilir, bu uygulamalara veritabanı altyapıları kurabilir ve yazdığınız programlarla şirketlerin tüm yönetim ve iş süreçlerini dijital ortama aktarabilirsiniz.

  Bilişim teknolojisi ürünlerinin temel ihtiyaç haline gelmesi ile birlikte, sektördeki hızlı büyüme şirketlerin, alanında uzman yazılımcıları talep etmesini sağlamıştır.

  Alanında uzman, tecrübeli kadrosu ile yenilikleri takip eden, özgün ve kapsamlı müfredatı ile basit uygulamalar yerine sektörel uygulamalarla öğrencilerimizi sektöre hazır hale getiren kurumumuz, yıllardır eğitime kattığı önem ve değerle herkesin tercihi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

  YAZILIM UZMANLIĞI KARİYER FIRSATLARI

  Yazılım Uzmanlığı Eğitimi alarak sizler de birer Yazılım Uzmanı olabilirsiniz. Kurumumuz 10 yılı aşkın süredir direkt olarak SEKTÖRE eleman sağladığı için sizlere basit düzeyde eğitim verip niteliksiz birer yazılımcı ünvanı kazandırma gayesinden ziyade, en ince ayrıntısına kadar yazılım ile alakalı donanıma sahip olmanızı sağlayıp Türkiye ve Dünya’da yazılım alanında kaliteli birer Yazılım Uzmanı olmanızı sağlıyoruz.

  YAZILIM UZMANLIĞI KURSU TAVSİYELERİ

  Türkiye’nin en uzun eğitim süresine sahip olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL YAZILIM UZMANLIĞI KURSU toplam 240 saat eğitim süresi ile bu alanda rakipsizdir.

  Toplamda 8 ay süren Yazılım Uzmanlığı Eğitimlerimiz sizleri başlangıç seviyesinden birer yazılım uzmanı seviyesine çıkarma garanti veren tek kurumdur.

  EN İYİ YAZILIM UZMANLIĞI KURSU

  Türkiye’deki en iyi Yazılım Uzmanlığı Kursu için neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘ı tercih etmelisiniz? Çünkü ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ piyasadaki Yazılım Uzmanlığı Kursları gibi sizlere temel seviyede eğitim vermek yerine sizleri Ülke’ye, Dünya’ya ve hatta İnsanlığa katkı yapabilecek seviyede eğitim görmenizi arzular.

  Bu arzusundan hiçbir zaman taviz vermemiş olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ eğitmenleri, sektörde aktif olarak yazılım uzmanlığı kursu alıp, yazılım uzmanlığı yapmış binlerce öğrenciye katkı yapmıştır.

   

   

  YAZILIM UZMANLIĞI MCSD KURSU kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  YAZILIM UZMANLIĞI MCSD KURSU kurs fiyatlarımız Türkiye’deki en ucuz YAZILIM UZMANLIĞI MCSD KURSU fiyatlarıdır. YAZILIM UZMANLIĞI MCSD KURSU fiyatları ile ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  YAZILIM UZMANLIĞI Nedir?

  Yalnız Türkiye değil Dünya’nın en çok gelişen, en çok yatırım alan ve en çok kalifiye eleman ihtiyacına sahip olan mesleği durumundaki YAZILIM, Bilgisayarlardan Akıllı Telefonlara Beyaz Eşyalardan Teknolojik Aletlere kadar hemen hemen hayatımızda yer alan tüm cihazlara kadar her an ihtiyaç duyduğumuz bir bilimdir.

  Dünya’daki hemen her teknolojik gelişme yazılım uzmanları tarafından gerçekleştirilmekte olup, sizlerin de bu global sektörde yer almanız için gerekli eğitimi sağlayan en iyi kurum 10 yılı aşkın süredir ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘dir.

  Siz de ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘dan Yazılım Uzmanlığı Kursu alarak bu sektörde zirvede yer alabilirsiniz.

  YAZILIM UZMANLIĞI MAAŞLARI HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ?

  Türkiye’de yazılım uzmanlığı maaşları Dünya standartlarına göre hak ettiği seviyede olmasa da, Türkiye’deki maaş ortalamasının çok ama çok üzerindedir. Yazılım uzmanlığı her hangi bir sektöre bağlı olmadan Dünya üzerinde yer alan her sektöre takviye sağlayabildiğinden dolayı yazılım uzmanları her sektörde ülke standartlarının çok üzerinde maaş imkanı bulabilmektedir.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  YAZILIM UZMANLIĞI MCSD eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  YAZILIM UZMANLIĞI MCSD eğitimi aldığınızda, Türkiye’deki dev firmaların YAZILIM Bölümlerinde iş bulabilirsiniz. ÜÇÜNCÜ BİNYIL ‘da eğitim almak firmalar nezdinde sizlerin iş arayışında tercih edilmenizde önemli faktör oluşturmaktadır.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  Yazılım Uzmanlığı Kursu Sonrası İş Bulabilir Miyim?

  YAZILIM UZMANLIĞI alanında Türkiye’deki en iyi ve en kapsamlı eğitimi veren ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ sizleri sektöre hazırladığından dolayı Yazılım Uzmanlığı Kursundan sonra UZMAN statüsüne ulaşırsınız. Piyasadaki binlerce YAZILIM UZMANI‘ndan bir adım önde olacağınızın garantisini veriyoruz. Bu sebepten dolayı kursumuzu başarı ile bitirdiğinizde Türkiye ve Dünya’daki büyük firmaların Yazılım Bölümlerinde rahatlıkla iş bulabilirsiniz.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA YAZILIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da YAZILIM UZMANLIĞI Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN YAZILIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz.  Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 240
  • Kurs Süresi 10 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

29 Ocak 2019 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status