YAPAY ZEKA KURSU

YAPAY ZEKA KURSU

yapay-zeka-kursLARI

  YAPAY ZEKA KURSU HAKKINDA

  Yapay Zeka(Artificial Intelligence), bilgisayar biliminin bir dalı olarak kabul edilen; makinelerin daha yaratıcı davranması ve gerçek bir insan gibi reaksiyonlar vermesidir.

  Yapay Zekanın bu ölçüde yaygınlaşmasının iki büyük nedeni vardır. Bunlardan ilki ticari açıdan yapay zekanın çok karlı olması ve insan faktörünü ortadan kaldırdığı için maliyeti düşürmesidir. İkinci nedeniyse yapay zeka ve bilgisayar teknolojisi konusunda insanlığın eriştiği bilgi ve olanaklardır. Bugün yapay zekayı kullandığımız başlıca alanlara şu şekilde örnek verebiliriz; Sanal Asistanlar, Oyunlar, Akıllı Arabalar, Satın Alma Tahmincileri, Güvenlik Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Sohbet, Destek Botları vb.

  Yapay zeka kursumuzda Python programlama dilini kullanacağız. Çünkü Python, öğrenme kolaylığı, ölçeklenebilirliği ve uyarlanabilirliği sayesinde, en hızlı büyüyen dillerden biri haline gelmiştir. Python’un desteği ve sürekli gelişen kütüphaneleri ile Web Uygulaması,Nesneler, Veri Bilimi veya yapay zeka olsun, herhangi bir proje için iyi bir seçimdir.

  YAPAY ZEKA KARİYER FIRSATLARI

  Endüstri 4.0’ın bileşenlerinden olan yapay zeka ile tüm dünyada ve ülkemizde bir çok iş imkanı mevcuttur ve ilerleyen yıllarda da bu imkanlar artmaya devam edecektir. Sektörde sayılı insanlardan biri olarak yüksek ücretle maaş alabileceğiniz Yapay Zeka Kursu ,Üçüncü binyıl Teknik Eğitim Akademisi farkı ile sizleri hayallerinizle kavuşturmak için kaçırılmaz bir fırsat niteliğindedir.

  YAPAY ZEKA KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır mühendislik alanında birçok öğrenciyi sektörün devlerinde çalışmaya hazır birer uzman haline getirmiştir. Alanında uzman ve sektörde görevli eğitmenler tarafından özgün bir müfredatla verilen eğitimi tavsiye ediyoruz. En kapsamlı içeriğe sahip olan Üçüncü binyıl Yapay Zeka kursu diğer eğitim kurumlarından birkaç adım öndedir

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL Sektörde yıllardır hizmet veren bu konuda onlarca referansa ve eğitime sahip uzman eğitmenler tarafından eğitim verdiğinden dolayı hem öğrenciler hem de meraklılar tarafından sıfırdan uzman seviyesine gelmeniz için gerekli eğitimi veren TEK KURUM’dur.

  Yapay zeka kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Yapay Zeka kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Yapay Zeka Kursu Ne Kadar Sürüyor?

  96 saat yani 4 aylık Yapay Zeka kursu süresi ile Türkiye’nin en uzun süreli en kapsamlı Yapay Zeka kursudur.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA YAPAY ZEKA EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi, İstanbul’da hem Avrupa yakası ve hem de Anadolu yakasının en merkezinde; metro, metrobüs, otobüs, minibüs gibi tüm ulaşım araçlarıyla kolay ulaşabileceğiniz konumlar olan Mecidiyeköy ve Kadıköy ilçelerinde şubelerimiz yer almaktadır.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN YAPAY ZEKA EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 96
  • Kurs Süresi 4 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
28.Aralık.2019 Cumartesi-Pazar 19:00-22:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status