GRAFİK TASARIM VE VİDEO EFFECT UZMANLIĞI KURSU

GRAFİK TASARIM VE VİDEO EFFECT UZMANLIĞI KURSU

  GRAFİK TASARIM ve VİDEO EFECT KURSU HAKKINDA

  120 Saatlik, Türkiye’nin En Kapsamlı Grafik Tasarım Uzmanlığı Kursumuzu bitirdiğinizde, Photoshop,İllistrator, Indesign, CorelDraw gibi Grafik Tasarım Programlarına İleri Düzey Hakim Olup, Ayrıca Günümüzde Hızlı Bir Şekilde Yaygınlaşan ve Çok Önemli bir ihtiyaç ve fark haline gelen video hazırlama Programları Olan After Effects ve Premier Programlarını da kursumuz dahilinde Öğreneceksiniz. Bu sayede görsellikle alakalı hem grafiksel hemde video olarak her türlü projeyi yapabilecek duruma geleceksiniz.

  KURSU BİTİRENLER NERELERDE ÇALIŞABİLİR

  Grafik Tasarım ve Video Effect Uzmanlığı Kursunu Bitiren Öğrencilerimiz, Matbaa, Reklam Ajansları, Web Sitesi Yapan Şirketlerde, Gazete dergi gibi yayınları olan kurumlarda ve ayrıca her hangi bir şirketin görsel tasarım departmanı gibi bir çok alanda rahatlıkla çalışabilir. Ayrıca Freelance iş yaparak birden çok şirkete hizmet verebilir. Kendi şirketini rahatlıkla kurabilir.

  BU EĞİTİMİ NEDEN ÜÇÜNCÜ BİNYIL’dan ALMALIYIM ?

  Öncelikle 12 yıllık eğitim kurumu tecrübemiz ve 12 yıldır tamamen eğitimde kaliteye odaklamamızdan dolayı Üçüncü Binyıl birçok eğitim kurumunun çok önündedir, hatta içerik ve kalite olarak en iyisidir. Bunun yanında kursumuzun 120 saat olması, en kapsamlı içeriği veriyor olmamız, eğitmenimizin sektörel tecrübeli olması, eğitim alacağınız ortamın kalitesi ve workstation bilgisayarlarımız, eğitim garantimizin olması, temel seviye yerine ileri düzey ve proje yaparak eğitim almanız en büyük farklarımızdır.

  GRAFİK TASARIM VE VİDEO EFEKT EĞİTİM İÇERİĞİ

   

  01. PHOTOSHOP

  PHOTOSHOP programını a’dan z’ye her ayrıntısına kadar öğrenin

  02. ILLUSTRATOR

  İllustrator Programının tüm inceliklerine hakim ol

  03. INDESIGN

  Indesign Programı ile gazete dergi ve kitap tasarımı konusunda uzman ol

  04. CORELDRAW

  CORELDRAW ile fark yaratacak düzeye geleceksiniz

  05. AFTER EFFECTS

  AFTER EFFECTS ile video efekt uzmanı olun

  06. PREMIERE

  ADOBE PREMIERE programı ile video efekt konusunda uzmanlaşın

  KURUM TAVSİYESİ

  Çağımızın Popüler Mesleği Olan Grafik Tasarım ve Video Effect Uzmanlığını Kursunu Aldığınızda Grafik ve Video ile Alakalı Tüm Platformlarda Üst Düzey Kullanıcı Olacaksınız. Bir Grafik Tasarım Uzmanının yaptığı işlerin %50 si belki Web Projeleri İçin Olacaktır. Bu Yüzden Web Tasarım ve Web Yazılımda Bilmeniz Sizin İçin Çok Faydalı Olur. Kurumumuzda 2+1 Kampanyasından Yararlanarak, Grafik Tasarım, Video Effect Uzmanlığı Kursu ve Web Tasarım Kursuna Kayıt Olduğunuzda Web Yazılım Kursunu Ücretsiz Alabilirsiniz. Bu 3 Kursu Bitirdiğinizde Çok Kalifiye Bir Çalışan Olursunuz.


Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

24 Ağustos 2019 Cumartesi – Pazar 19:00 – 22:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status