fbpx

JAVA KURSU

JAVA KURSU

  Java Kursu Hakkında

  Dünya mobil hale gelen, hızlı ve farklı formları kullanmaya gidiyor. Mobil uygulama teknolojileri sektörün hızla gelişmesiyle birlikte hayatımıza entegre olmaya başladı. Mobil uygulama dünyasına baktığımızda %81’e varan pazar payı ile oldukça yüksek orana sahip. Java ile Android uygulama geliştirme eğitiminin amacı mobil uygulama geliştirmek isteyenlerin , kariyerinde değişiklik yaparak mobil dünyaya geçmek isteyenlerin, sektörde çalışanların eksiklilerini gidererek kendilerini güncellemelerine yardımcı olmak ve sektöre uygun uygulama geliştirebilmeleri için en yeni teknolojileri öğrenmesini sağlamaktır. İyi bir Android Mobil Uygulama Geliştirici olmak için iyi bir eğitimden geçmek gerekir.

   

  Java Programlama Kursu Kariyer Fırsatları

  Java en eski programlama dillerinin başında gelmektedir. Tüm dünyada hala aktif olarak kullanılan ve en çok tercih edilen programlama dili durumundadır. Java Programlama Kursu sayesinde Türkiye’de aktif olarak kullanılan bu popüler programlama dilini sizler de profesyonel olarak Java Uzmanı olabilirsiniz.

  Java ile Programlama Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Java aeğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Türkiye‘de en uzun süreli ve en kapsamlı kurs içeriğine sahip olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL Java Kursu, diğer eğitim kurumları arasından kolayca sıyrılmaktadır. Bu sebepledir ki Türkiye‘de en çok Java Uzmanı yetiştiren kurum ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘dır.

  Java Kursu Kurs Süresi

  Türkiye’nin en uzun süreli Java Kursu olan kursumuz tam 48 Saattir.

   

  Java kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Java kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR


  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.


  İSTANBUL’DA JAVA EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da JAVA Programlama Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.


  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN JAVA EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
15.Ağustos.2020 Cumartesi-Pazar 19:00-22:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
25.Ağustos.2020 Salı-Perşembe 19:00-22:00
DMCA.com Protection Status