fbpx

Blog

Geleceği Bugünden Görmeye Hazır mısın? – BEMDays 2020 Etkinliği

“Gelecek” konusunun çeşitli yönlerden değerlendirildiği YTÜ MAKTEK‘in düzenlediği BEMdays 2020 etkinliği ile iş ve bilim dünyasının önde gelen isimleri söyleşi gerçekleştirdi. YTÜ BEMdays, 25-26-27 Şubat 2020 tarihlerinde birçok Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin katılımıyla düzenlendi. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Teknolojileri Kulübü tarafından 25-26-27 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen BEMdays (Business-Engineering-Management Days) ile iş dünyası, sadece firma bazında değil akademisyen ve girişimcilerin perspektifinden de incelendi.

 

 

BOSCH” altın sponsorluğunda gerçekleşen olan etkinlikte FEV, Hexagon, Weidmuller, Altınay Technology Group, Turkish Cargo,  Microsoft, Festo gibi öne çıkan firmalar ve önemli isimler söyleşi yaptı.

Etkinliğin ilk gününde “Yapay Zeka”, “Otomotivin Devrimi”, “Yeni Nesil Yönetim” oturumları gerçekleştirildikten sonra “Kafa Bi Dünya” oturumuyla konuk olan Zafer Alagöz, Can Yılmaz, Candaş Tolga Işık ve Feyyaz Yiğit, kongre salonunda mizah şöleni sergilediler.

BEMDays Etkinliğinin ikinci gününde ise “Dijital Dönüşümün Temeli: IOT” oturumu güne damgasını vurdu.

Son gün ise “Robotik Çağ” temalı oturumların ardından eğitim çekilişi sponsoru olan Üçüncü Binyıl Akademi’nin %100 Ücretsiz Eğitim Çekilişi düzenlendi.

Üçüncü Binyıl Akademi olarak yaptığımız çekiliş sonucu 2 kişi %100 ücretsiz eğitim şansını yakaladı. Çekilişimize katılan tüm diğer öğrenci arkadaşlarımız da %45’lik indirim çekine sahip olma şansına erişti.

Üçüncü Binyıl Akademi olarak, 12 yıldır sizlere en iyi eğitimleri sunmaya ve sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Bu yolda ilerlerken bir yandan sizlerden aldığımız olumlu tepkilerin gururunu yaşıyor bir yandan da sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktan ödün vermiyoruz. Sizlerin talepleri ve ilgisi doğrultusunda Mecidiyeköy şubemizde arttırdığımız kapasitemizi kaliteden ödün vermeden ve hatta kalitemizin üstüne koyarak gerçekleştirdik. Yıllardır gösterdiğimiz özverinin farkında olan öğrencilerimizin ve öğrenci adaylarımızın her sözünü ve talebini görev bilerek elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışıyoruz.

Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu Solidworks, AutoCad, Catia, Siemens NX, Sap2000, Sta4Cad , Fluent CFD ve bunlar gibi daha birçok gerekli teknik bilgi ihtiyacını karşılayacak programların eğitimini vermektedir.

Unutmamalısınız ki, Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun temel hedefi sektörün nitelikli personel ihtiyacını karşılamak ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayabilmektir. Bu sebeple kurumumuz sizlerin bizlerden aldığı eğitimin niteliğini, sizin yetkinliklerinizi ve sektör için hazırlıklı olmanızı sizlerden bile daha çok önemsemektedir. Odağımız son derece net olduğundan, yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştirebiliyoruz. Kurumumuzu ziyaret ederek dersliklerimizi görebilir, uzmanlık eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendi geleceğinizi tasarlayabilmenizi dileriz…

Kuzey TANKER
“Gelecek” konusunun çeşitli yönlerden değerlendirildiği YTÜ MAKTEK'in düzenlediği BEMdays 2020 etkinliği ile iş ve bilim dünyasının önde gelen isimleri söyleşi gerçekleştirdi. YTÜ BEMdays, 25-26-27 Şubat 2020 tarihlerinde birçok Mühendislik ...
Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status