fbpx

Blog

TEKNİK KARİYER HİZMETE AÇILDI !!!

teknik kariyer

Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu olarak sektöre hazır mühendisler ve mimarlar yetiştirmekle kalmıyoruz, onlara iş imkanları da sunuyoruz.

 

Sektörün lider firmalarıyla tanışabilmek için en kısa yol  www.teknikkariyer.net ‘ten geçiyor. Şirketlerin nitelikli personel arayışının bilincinde olan kurumumuz, kalitesine referans olduğu öğrencilerinin CV’lerinin bulunacağı iş bulma platformunu kurdu.

 

Ayrıntılara değinecek olursak, üniversiteden aldığınız eğitimler sektöre hazır hale gelmeniz için maalesef yetersiz kalıyor. Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu önce sizleri iş hayatınızda aktif ve etkin şekilde kullanmanız gereken programlar konusunda uzman hale getiriyor, sonra da www.teknikkariyer.net üzerinden bu programları etkin şekilde kullanabilen personel arayışında olan işverenlerle tanıştırıyor. 

 

Unutmamalısınız ki, sizler Üçüncü Binyıl öğrencileri olarak sektörde az rastlanan ölçüde birikime sahip bireylersiniz. Lider firmalar sizleri arıyor ancak herkesin CV oluşturabildiği kariyer sitelerinde kalabalık kitle içerisinde görünür olmak kolay olmuyor. Bu sebeple, nitelikli personelleri kaliteli firmalarla tanıştıracak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

www.teknikkariyer.net çok yeni bir kariyer platformu. Yalnızca Üçüncü Binyıl öğrencilerinin dahil olabileceği bir platform. İşverenler nitelikli personel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ilan yayınlamak için CV havuzunun oluşturulmasını bekliyorlar. Sizi bekliyorlar! Gelin hemen başlayalım!

ucuncubinyil
Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu olarak sektöre hazır mühendisler ve mimarlar yetiştirmekle kalmıyoruz, onlara iş imkanları da sunuyoruz.   Sektörün lider firmalarıyla tanışabilmek için en kısa yol  www.teknikkariyer.net ‘ten geçiyor. Şirketlerin nitelikli personel arayışının ...
Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status