fbpx

Blog

KADIKÖY ŞUBEMİZ 30 EYLÜL’DE AÇILIYOR

Üçüncü Binyıl Akademi olarak, 12 yıldır sizlere en iyi eğitimleri sunmaya ve sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Bu yolda ilerlerken bir yandan sizlerden aldığımız olumlu tepkilerin gururunu yaşıyor bir yandan da sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktan ödün vermiyoruz. Sizlerin talepleri ve ilgisi doğrultusunda Mecidiyeköy şubemizde arttırdığımız kapasitemizi kaliteden ödün vermeden ve hatta kalitemizin üstüne koyarak gerçekleştirdik. Yıllardır gösterdiğimiz özverinin farkında olan öğrencilerimizin ve öğrenci adaylarımızın her sözünü ve talebini görev bilerek elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışıyoruz.

Üçüncü Binyıl Akademi yine sizlerin yoğun talebine kulak veriyor ve 30 Eylül itibari ile Kadıköy’de 5 katlı yeni bir şube ile hizmet vermeye hazırlanıyor. Üçüncü Binyıl’ın kaliteli ve eşsiz eğitimleri artık size çok daha yakın. Gerek iş saatlerinin uyuşmazlığı ve gerekse İstanbul trafiğinin zorlukları dolayısıyla sıkıntı yaşayan bir çok öğrencimiz ve öğrenci adaylarımız için Kadıköy’ün en kolay ulaşımı olan bir noktada hizmete başlıyoruz. Eğitimin önemini anlatmaya gerek olmadığı şu dönemde sizlerin gösterdiği fedakarlığa bir adım da biz atıyoruz ve yine İstanbul’un ulaşım açısından en merkezi diğer bir noktasında sizlerle buluşuyoruz.

Tabi ki yeni bir şube açmak büyük sorumluluklar getireceğinin farkındayız ve kalitemizden ödün vermeme konusunda kararlıyız. Mecidiyeköy şubemizde sunduğumuz eğitim ve hizmet kalitesinin daha da üstüne koyarak yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyoruz. Bu zamana kadar ilklere imza attığımız bir çok konuda nicelik açısından da üstüne koyarak hali hazırda rakipsiz olan kurumumuzu ileriye taşıyoruz. Öğrenci memnuniyetine verdiğimiz önemin bizi bu noktaya taşıdığının farkındayız ve zamanla bu kaliteyi hem ülkemiz adına hem de bize daha büyük gururlar yaşatması adına daha geniş kitlelere yayma isteğimizi koruyacağız.

Unutmamalısınız ki, Üçüncü Binyıl Akademi’nin temel hedefi sektörün nitelikli personel ihtiyacını karşılamak ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayabilmektir. Bu sebeple kurumumuz sizlerin bizlerden aldığı eğitimin niteliğini, sizin yetkinliklerinizi ve sektör için hazırlıklı olmanızı sizlerden bile daha çok önemsemektedir. Odağımız son derece net olduğundan, yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştirebiliyoruz. Kurumumuzu ziyaret ederek dersliklerimizi görebilir, uzmanlık eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendi geleceğinizi tasarlayabilmenizi dilerim…

ucuncubinyil
Üçüncü Binyıl Akademi olarak, 12 yıldır sizlere en iyi eğitimleri sunmaya ve sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Bu yolda ilerlerken bir yandan sizlerden aldığımız olumlu tepkilerin gururunu yaşıyor bir yandan ...
Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status