fbpx

HAKKIMIZDA

Üçüncü Binyıl Akademi

1
KALİTE
2
ŞUBE
14
YIL
96
ÇALIŞAN
LOGOMUZ ÜÇÜNCÜ BİNYIL

ÜÇÜNCÜ BİNYIL AKADEMİ

GELECEĞİNİZİ TASARLAYIN

“Üçüncü Binyıl Akademi ile Eğitimde Kalite ve Dünya Standartlarını Yakalayın.”


üçüncü binyıl başarı iso sertifikası
üçüncü binyıl akademi sertifika

Üçüncü Binyıl Akademi alanında uzman mühendisler tarafından ilke edindiği düşünceleri hayata geçirme hedefiyle 2008 yılında kurulmuş olan bir eğitim kurumudur. Kadıköy ve Mecidiyeköy’de yer alan şubelerinde CAD/CAM/CAE, Makine, Mimari, Yazılım, İnşaat, Mesleki Bilişim, Grafik Web ve Video Animasyon ile PLC Elektrik Elektronik eğitimleri veren kurumumuz 10 yılı aşkın süredir eğitim alanında lider konumdadır.

Mühendis, yüksek mühendis ve sektörde başarılı işler yapmış eğitmen kadrosu ile birlikte gün geçtikçe büyük başarılara imza atan ve alanında lider konumuna gelen Üçüncü Binyıl Akademi her yıl yenilenen ve geliştirilen müfredat anlayışını benimser. Üçüncü Binyıl Akademi verdiği eğitimlerde klasik eğitim metodu yerine, “gerçek ihtiyaç” prensibini benimsemiş ve bu doğrultuda öğrencilerini sektöre tamamen hazır hale getirerek, iş hayatının ilk gününden itibaren başarılı olmalarını hedefleyerek yetiştirmiştir. Tamamen kaliteli eğitime ve eğitmenin kalitesine odaklanmış kadrosu ve yöneticileri ile her zaman sektördeki en ses getiren kurumdur.

Üçüncü Binyıl Akademi, kurulduğu ilk günden bu yana kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye ya da orta seviye bir eğitim bulunmamakta; eğitimlerimiz başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine gelmek amaçlanarak hazırlanmaktadır. Eğitimlerimizin tamamında önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlamaları ve iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olmalarıdır. Bunu başarabilmek için kurulduğu ilk günden bu güne sürekli olarak içeriklerini güncelleyen kurumumuz, eğitmenlerinin de Türkiye’de alanında en uzman kişilerden oluşmasına dikkat eder. Haftalık, aylık, yıllık olmak üzere toplantılar ve planlar yaparak kendini eğitimin ve eğitmenin kalitesi üzerine sürekli yeniler.

Öğrencinin memnuniyeti için gerekli olan tüm koşulları sağlayan ve daha neler yapılabileceği konusunda sürekli olarak gelişim gösteren Üçüncü Binyıl Akademi ailesi olarak,  1 kişinin memnuniyetsizliğini başarısızlık olarak değerlendiriyor ve genel memnuniyetin oluşması için öğrencilerimizin her biriyle özel olarak ilgileniyoruz. Öğrencilerimizi memnun olarak mezun ediyor ve mezun olduktan sonra da istihdam edilmek üzere gerekli kurum ve kuruluşlara yönlendiriyoruz.

En faydalı eğitimleri veren Üçüncü Binyıl Akademi ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesi için bu sektördeki en lider kurum olmaya ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edecektir.
Saygılarımızla,
Üçüncü Binyıl Akademi.