Geri

HAKKIMIZDA

Üçüncü Binyıl Akademi

Üçüncü Binyıl Akademi alanında uzman mühendisler tarafından ilke edindiği düşünceleri hayata geçirme hedefiyle 2008 yılında kurulmuş olan bir eğitim kurumudur. Kadıköy ve Mecidiyeköy’de yer alan şubelerinde CAD/CAM/CAE, Makine, Mimari, Yazılım, İnşaat, Mesleki Bilişim, Grafik Web ve Video Animasyon ile PLC Elektrik Elektronik eğitimleri veren kurumumuz 10 yılı aşkın süredir eğitim alanında lider konumdadır.

Mühendis, yüksek mühendis ve sektörde başarılı işler yapmış eğitmen kadrosu ile birlikte gün geçtikçe büyük başarılara imza atan ve alanında lider konumuna gelen Üçüncü Binyıl Akademi her yıl yenilenen ve geliştirilen müfredat anlayışını benimser. Üçüncü Binyıl Akademi verdiği eğitimlerde klasik eğitim metodu yerine, “gerçek ihtiyaç” prensibini benimsemiş ve bu doğrultuda öğrencilerini sektöre tamamen hazır hale getirerek, iş hayatının ilk gününden itibaren başarılı olmalarını hedefleyerek yetiştirmiştir. Tamamen kaliteli eğitime ve eğitmenin kalitesine odaklanmış kadrosu ve yöneticileri ile her zaman sektördeki en ses getiren kurumdur.

Üçüncü Binyıl Akademi, kurulduğu ilk günden bu yana kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye ya da orta seviye bir eğitim bulunmamakta; eğitimlerimiz başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine gelmek amaçlanarak hazırlanmaktadır. Eğitimlerimizin tamamında önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlamaları ve iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olmalarıdır. Bunu başarabilmek için kurulduğu ilk günden bu güne sürekli olarak içeriklerini güncelleyen kurumumuz, eğitmenlerinin de Türkiye’de alanında en uzman kişilerden oluşmasına dikkat eder. Haftalık, aylık, yıllık olmak üzere toplantılar ve planlar yaparak kendini eğitimin ve eğitmenin kalitesi üzerine sürekli yeniler.

Öğrencinin memnuniyeti için gerekli olan tüm koşulları sağlayan ve daha neler yapılabileceği konusunda sürekli olarak gelişim gösteren Üçüncü Binyıl Akademi ailesi olarak,  1 kişinin memnuniyetsizliğini başarısızlık olarak değerlendiriyor ve genel memnuniyetin oluşması için öğrencilerimizin her biriyle özel olarak ilgileniyoruz. Öğrencilerimizi memnun olarak mezun ediyor ve mezun olduktan sonra da istihdam edilmek üzere gerekli kurum ve kuruluşlara yönlendiriyoruz.

En faydalı eğitimleri veren Üçüncü Binyıl Akademi ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesi için bu sektördeki en lider kurum olmaya ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edecektir.
Saygılarımızla,
Üçüncü Binyıl Akademi.

KURUMUZDAN GÖRSELLER

NEDEN ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

16 yıldır sektöre hazır hale getirdiği yüzlerce öğrencisinin referansları ile teknik eğitimde marka haline gelmiş olan Üçüncü Binyıl, öğrencileri sıfırdan alıp, ileri sektörel uygulamalarla, üst düzey eğitimler verir.

Mühendislik Yazılım programlarının eğitiminde uzmanlaşmış, sektörüyle alakalı birçok eğitimi Türkiye’de ilk defa vermeye başlayan öncü kurumdur.Sektörde sertifika ve bilinirliği en yüksek olan kurumdur. İleri düzey uygulamalar ile öğrencilerini sektör hazır hale getirir.

Ford, Tai,Tei,Mercedes Benz,Thy Teknik, Kale Havacılık, Baykar Makina önemli referanslarından bazılarıdır. YTÜ, İTÜ başta olmak üzere, Mühendislik ve Mimarlık öğrencilerinin en çok tercih ettiği kurumdur.

1
KALİTE
2
ŞUBE
16
YIL
106
ÇALIŞAN

Üçüncü Binyıl Akademi ile Eğitimde Kalite ve Dünya Standartlarını Yakalayın.

UZMANLIK SERTİFİKALARIMIZ

BAŞVURU FORMU