fbpx

Blog

En İyi Catia Kursu Nereden Alınır? İstanbul

En iyi Catia Kursu nereden alınır? Catia, Makine Mühendisleri‘nin vazgeçilmez programlarının başında yer almaktadır. Catia bilmek bir Makine Mühendisi için mutlaka öğrenilmesi gereken bir program olduğundan dolayı tüm makine sektöründeki şirketler için Catia programı personel alımlarından her zaman kişinin bilmesini zorunlu olarak tutmaktadır.

Catia programına hakim olmak programın en ince ayrıntısına kadar bilmek sizleri iş başvurularında her zaman birkaç adım ön plana çıkartmaktadır. En iyi Catia Kursu, Özel eğitim kurumları arasında 13 yıldır Catia lisanslı tek eğitim kurumu olan Üçüncü Binyıl Akademi’de 60 saatlik eğitim sonunda uzmanlık seviyesine gelebileceksiniz.

CATIA (Computer Aided Three-Dimensional Interactive Application), (Bilgisayar Destekli Üç Boyutlu Interaktif Kullanım) Fransız Dassault Systemes şirketi tarafından üretilen bir profesyonel CAD/CAM tabanlı yazılımdır. Özellikle otomotiv sektöründe, uçak üretim ve diğer simülasyon sektörlerinde de ihtiyaçlara çözüm sunacak bir program olduğundan çok tercih edilmektedir. Catia programı; endüstriyel amaçlı tüm ürünlerin hem tasarımını hem analizini hem de imalatını hızlı bir şekilde kolayca ve güvenilir şekilde yapan bir bilgisayar yazılımıdır. Catia’yı diğer programlardan ayıran ve öne çıkmasını sağlayan özelliği, yüzey modelleme modülünün oldukça gelişmiş olması, kompozit tasarım modülü bulunması ve aerospace sheet metal modülü ile havacılıkta kullanılan rib/spar vb. geometrileri hızlıca modellemeye yönelik modül sağlamasıdır.

En iyi CATIA kursu, en temel seviyeden ileri seviye konulara kadar geniş bir müfredat içermektedir. Üçüncü Binyıl Akademi CATIA eğitimlerimiz de konular sadece üzerinden basitçe geçilerek değil, en ince detaylarına kadar uygulamalı çalışmalar yapılarak öğretilmektedir. Bu konuda uzman eğitmenlerimizden istediğiniz zaman teknik detaylar hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Catia Kariyer Fırsatları

Catia programını uzmanlık seviyesinde öğrendikten sonra özellikle otomativ, havacılık, kalıpçılık ve endüstriyel tasarım sektörlerinde kariyer şansı yakalayabilirsiniz. Kendisinde ve kariyerinde fark yaratmak isteyenler bu program ile sektörde rahatça ön plana çıkabilecektir.

CATIA kursu hakkında detaylı bilgi almak 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim içeriğini incelemek isterseniz tıklayın; Üçüncü Binyıl Akademi CATIA Kursu

catia kursu
catia kursu
ucuncubinyil
En iyi Catia Kursu nereden alınır? Catia, Makine Mühendisleri‘nin vazgeçilmez programlarının başında yer almaktadır. Catia bilmek bir Makine Mühendisi için mutlaka öğrenilmesi gereken bir program olduğundan dolayı tüm makine ...
Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status