fbpx

EĞİTMEN BAŞVURU FORMU

Üçüncü Binyıl’da 15 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar. Bunu başarabilmek için 10 yıldır sürekli içeriklerimizi güncelliyoruz. Eğitmenlerimizin Türkiye’de alanında en uzman kişiler olmasına çok dikkat ediyoruz. Haftalık, aylık, yıllık, toplantılar ve planlar yaparak kendimizi sürekli yeniliyoruz. Öğrencinin memnuniyeti için daha neler yapılabilir sürekli bu soruyu kendimize soruyoruz.

Bizim için 1 kişinin memnuniyetsizliği, bizim için başarısızlık anlamına gelir. O yüzden 1 kişiden bile bu güne şikayet almadık. Kayıtlarımızın büyük bir çoğunluğu referans ve tavsiye ile gelmektedir.Sektördeki diğer eğitim kurumlarına yazılıp ve ikinciye bizden aynı eğitimi alan yüzlerde öğrencimiz oldu. Ama bizden ilk defa eğitim alan bir öğrencimiz, aynı eğitimi başka bir kurumdan alamaz. Bunun sebebi şu şekildedir.

Bu eğitimlere katılanların büyük çoğunluğu bu işlere ilk defa adım atmaya başlayan insanlardır. Dolayısıyla bu kişiler için, yorum yapabilme. Aldığı eğitimin kalitesini ölçme gibi bir yetileri olmuyor. A kursu kaliteli, B kursu kalitesiz olsun. Her 2 kursda da, hiç birşey bilmediği için birşeyler öğreniyor. B kursunu bitirince öğrendim zannediyor. Ama sektöre çıkınca, projeye başlayınca, başarısız oluyor ve o zaman kursun kalitesini tartma imkanı oluyor. Ve öğrenci başarısız olduğunu zannederek ya bu işi bırakıyor yada artık eğitim kurumu hakkında yorum yapma kabiliyetine sahip olup A kursu na geliyor. Bu şekilde B kursları da ayakta kalabiliyor. O yüzden bu işlere yeni başlayan arkadaşlar iyice araştırma yapsınlar. Zaten yorum yapabilme kapasitesine sahip öğrencilerin tamamı Üçüncü Binyıl a gelir.

Kurumumuzun ve şahsımın vizyonu ve bugüne kadar yaptıklarımız doğrultusunda, iddiamız şudur ki, şimdinin de, geleceğin de, bu sektördeki en kaliteli eğitim kurumu Üçüncü Binyıl dır, %100 öğrenci memnuniyeti oranı olan TEK eğitim kurumudur. O Yüden, TEK, EN KALİTELİ, EN İYİ kelimeleri tarafımızdan tescillidir.

Sizin için sürekli içeriklerimizi güncelliyoruz, güncellerken ki amacımız öğrencilerimiz kursu bitirdiklerinde proje yapmaya başlayabilsinler, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.