ZBRUSH KURSU

ZBRUSH KURSU

zbrush kursu

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  ZBrush Kursu Hakkında

  Zbrush Programı, 3 boyutlu bir animasyon programıdır. ZBrush ile diğer 3D programları ile hayal dahi edemeyeceğiniz boyutta ince ve detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. Günümüzde film sektöründeki en kusursuz animasyon çalışmaları ZBrush ile yapılmaktadır. Sinema sektörünün vazgeçilmezleri arasında bulunan bu 3 boyutlu animasyon yapma programıZBrush Kursu ile birlikte sizler de en üst seviyede kullanabileceksiniz.

  ZBrush Kariyer Fırsatları

  ZBrush başta sinema sektörü olmak üzere 3 boyutlu animasyon yapılacak her türlü sektörde kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir 3 boyutlu animasyon programı olduğundan dolayı ZBrush Kursu sonrasında sizler de sertifikalı bir ZBrush uzmanı olabilir ve kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.

  ZBrush Kursu Tavsiyeleri

  Türkiye’de en kapsamlı ve temel seviyeden en üst seviyeye kadar her detayıyla ZBrush Kursu veren tek kurum ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘dır. Üçüncü Binyıl ZBrush Kursu ile günümüzde tartışmasız olarak en kaliteli ZBrush Kursu‘dur. Sizler de yetiştirdiğimiz onlarca ZBrush uzmanından biri olabilirsiniz.

  ZBrush Dersleri

  Üçüncü Binyıl ZBrush Dersleri 8’er kişilik özel sınıflarda üst düzey bilgisayarlarda ve konusundan uzman eğitmenler ile verilmektedir. Her kur sonrasında sizlere verilen ders sonrası ödevler ile yaptıklarınızı pekiştirecek ve kurs sonrasında programın tüm inceliklerine hakim olacaksınız.

  ZBrush İnsan Modelleme

  Üçüncü Binyıl ZBrush Kursu’nda insan modelleme, karakter modelleme, kafa modelleme vb. tüm detaylar size en ince ayrıntısına kadar gösterilmektedir.

   

  ZBrush kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  ZBrush kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  ZBrush eğitimi almanın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  ZBrush eğitimi aldığınızda kariyerinizi yukarılara taşıyacak iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Üstelik yalnızca Üçüncü Binyıl Öğrencilerine özel Teknik Kariyer web sitemizden de size özel ilanlara başvurabilirsiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  ZBRUSH ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  ZBrush öğrenince Türkiye’deki sayılı ZBrush uzmanlarından birisi sizler de olabilir ve bir çok sektörde iş imkanı bulabilirsiniz.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA ZBRUSH EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da ZBrush Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN ZBRUSH EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

   

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

13 Ekim 2018 Cumartesi-Pazar 13:00-16:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

16 Ekim 2018 Salı-Perşembe 19:00-22:00

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status