WORDPRESS EĞİTİMİ

WORDPRESS EĞİTİMİ

wordpress kursu

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 36
  • Kurs Süresi 1,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  WordPress Kursu Hakkında

  Kendi web sitesini tasarlayıp yönetmek isteyen firma sahiplerine, eticaret yapmak isteyen girişimcilere, blog, emlak, haber siteleri oluşturmak isteyen kişilere temel düzeyden başlayarak internet bilgisi verilmesi, WordPress kurulum ve kullanımı, güvenlik ayarları ile seo eklentileri konusunda eğitim verilmesi hedeflenmektedir.

  Web site tasarımı için yüksek ücret ödemek istemeyen, bir tasarımcı ya da ajansa bağlı kalmak istemeyen ve tüm süreçleri kendisi kontrol ederek yönetmek isteyen kişiler için WordPress içerik yönetim sistemi oldukça önemli ve faydalıdır. WordPress ile blog, haber, emlak, kurumsal, eticaret ve daha bir çok türden web site tasarlayabilirsiniz.

  WordPress Eğitimi ile, en basit yoldan internet sitesi oluşturma ve yönetme tekniklerini öğrenirsiniz. WordPress, ücretsiz bir yazılımdır. WordPress ile sayfalar yaratabilir, veri saklamak için form oluşturabilir, galeri, video modülleri gibi birçok modülü kolaylıkla ekleyebilir, tema(görünüş) ekleyip değiştirebilirsiniz.

  WordPress, altyapısı PHP ve MySql üzerinde kurulmuş bir uygulamadır. WordPress, açık kaynaklı bir yazılımdır ve sürekli geliştirilmekte ve yeni versiyonları çıkmaktadır.

  WordPress Eğitimi ile kendi internet sitenizi çok hızlı bir şekilde oluşturabilir, web sitelerini yönetmeyi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  WordPress Eğitimi katılımcılarının herhangi bir programlama dilinde deneyim sahibi olunması gerekmemektedir. WordPress Eğitimi programında; konular en temelden en ileri seviyeye kadar detaylı olarak anlatılmaktadır.

  WordPress Kursu Kariyer Fırsatları

  WordPress, PHP alt yapılı bir açık kaynak kodlu yazılım olduğundan, sizler de wordpress kursu sonrasın wordpress alt yapılır web siteleri oluşturabilecek seviyeye geleceğinizden dolayı wordpress alt yapısı kullanan milyonlarca firmalarda iş imkanları yaratabilir ya da kendi özel projeleriniz için wordpress alt yapısını kullanabilirsiniz.

  WordPress Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de wordpress eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  WordPress Eğitimi

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı wordpress eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de wordpress kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz.

  36 saatlik Türkiye’nin en sağlam içeriğe sahip wordpress kursu.

   

  Wordpress Kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  WordPress kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA WORDPRESS EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da WordPress Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN WORDPRESS EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Wordpress Eğitimi Kimlere Hitap Ediyor?

  Kendi web sitesini tasarlayıp, yönetmek isteyenler
  E-ticaret sitesi sahibi olmak isteyenler
  Blog sitesi kurarak blogger olmak isteyenler
  WordPress merakı olan ve geliştirmek isteyenler

  Wordpress Eğitimi Size Neler Kazandıracak?

  WordPress site kurulumu, yönetimi hakkında bilgi sahibi olacaksınız
  Eğitim süresince uygulama yaparak web sitenizi kurabileceksiniz

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 36
  • Kurs Süresi 1,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

--

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status