TEKLA STRUCTURE KURSU

TEKLA STRUCTURE KURSU

xsteel

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  TEKLA STRUCTURE Kursu Hakkında

  Tekla Structures (X-Steel) Yapısal Çelik Mühendisleri ve tasarımcıları tarafından kullanılan Türkiye’ deki en önemli mühendislik programlarından biridir. X-Steel (güncel adı ile Tekla Structures), inşaat ve yapı endüstrisinde özellikle çelik konstrüksiyon ve betonarme projeleri için kullanılan, projelerde oldukça detaylandırma fırsatı sunan bir 3B Yapı Bilgisi Modelleme (BIM) yazılımıdır. X-Steel , kullanıcılara beton veya çelik 3B yapısal modeller oluşturmada ve yönetmede, konsept aşamasından imalata kadar olan süreçte rehberlik eder. Bu sayede X-Steel ile tasarım gerçeğe dönüştürülür.

   

  Steel ile her çeşit materyalden her çeşit yapı modellenebilir veya tek bir modelde çeşitli materyaller barındırabilir. Tekla Open API sayesinde, dosya transferi yoluyla çeşitli analiz ve tasarım paketleriyle iletişim Bu şekilde çizimciler ile mühendislerin aynı
  proje modeli üzerinde çalışması, dolayısıyla da etkin raporlama ve değişim yönetimi mümkün kılınır.

  TEKLA STRUCTURE Kariyer Fırsatları

  Türkiye’nin en uzun süre kurs ve kapsamlı içeriğine sahip olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ farkı ile bağlı bulunduğunuz sektörde adınızı duyurabilir gerçek anlamda uzman statüsüne ulaşabilirsiniz. TEKLA STRUCTURE Kursu almanın tam zamanı!

  Tekla Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Tekla eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL Tekla Kursu 1,5 ay süren toplamda 48 saatlik dolu dolu eğitimi ile sizi sektöre hazırlayacak en etkili kurumdur.

  Tekla kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Tekla kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  Tekla Öğrenince İş Bulabilir Miyim?

  Bir çok kurumdan Tekla Kursu alabilirsiniz fakat Türkiye’deki eğitim kurumları temel eğitim düzeyinde ve pratikte asla işinize yaramayacak basit bilgiler ile kurs vermektedir. ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ direkt olarak sektöre yönelik eğitim vermektedir ve eğitmenler sektörün içerisinden geldiğinde sektörün ihtiyaçlarına göre sizi donatmaktadır.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL'DA TEKLA KURSU ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Tekla Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKLA KURSU BANA NELER KAZANDIRACAK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

13 Temmuz 2019 Cumartesi – Pazar 10:00 - 13:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

08 Temmuz 2019 Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 10:00-13:00

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status