fbpx

STA4CAD KURSU

STA4CAD KURSU

STA4CAD

   

  Sta4Cad Kursu Hakkında

  Sta4Cad çok katlı betonarme yapıların statik, deprem ve rüzgar analizini entegre olarak yapan bir yazılım programıdır. İnşaat mühendisleri, inşaat mühendisi öğrencileri ya da inşaat teknikerleri için vazgeçilmez programlar arasında olan Sta4Cad programını öğrenmek “hem de en ince ayrıntısına kadar öğrenmek” artık sizler için hayal değil. ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ aracılığı ile Sta4Cad kursu alarak sizler de başlangıç seviyesinden Sta4Cad uzmanı seviyesine gelebilirsiniz.

  Sta4Cad Kariyer Fırsatları

  İnşaat sektörünün içerisinde bulunan öğrenciler, teknikerler ya da mühendisler için olmazsa olmaz programların başında yer alan Sta4Cad sizleri bağlı bulunduğunuz sektörde bir kaç adım öne çıkarmaktadır. Sta4Cad kursu aldığınızda sizler de bu potansiyelden faydalanabilirsiniz.

  Sta4Cad Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Sta4Cad eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Sta4Cad kursu ya da kendi ilgi alan ve ya meslek grubunuzla alakalı tüm kurslarda üçüncü binyıl teknik akademi farkını sizler de yaşayabilirsiniz.

  10 Yıldır Türkiye’de en çok Sta4Cad Kursu veren ve en çok öğrenci memnuniyetine sahip tek kurum.

  En İyi Sta4cad Kursu

  Peki en iyi sta4cad kursu hangisi diye soracak olursanız. Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran başlıca 3 faktörü sizler için sıraladık.

  1-Eğitmenlerimiz sektörün içinden geldiği için sizleri yalnızca teoride eğitmiyor pratikte işinize yarayacak tüm ayrıntılar öğretiliyor.

  2- Kurs sonunda 1 yıl ücretsiz destek vermeye devam ediyoruz.

  3- Üçüncü Binyıl‘dan eğitim alan kişilerin firmalar tarafından daha fazla talep edilmesi sizler için bir avantaj.

  Sta4cad kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Sta4cad kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  Sta4cad ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Türkiye’de ve Dünya’da Sta4cad  üzerine çalışan dev şirketler mevcuttur. Bu programa hakim az sayıdaki uzmanın arasına isminiz yazdırdığınızda sizler de firmaların aranan yüzü olabilirsiniz.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA STA4CAD EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Sta4cad Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN STA4CAD EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
10.Ağustos.2020 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
08.Ağustos.2020 Cumartesi-Pazar 19:00-22:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status