fbpx

SOLIDWORKS MOTION SIMULATION KURSU

SOLIDWORKS MOTION SIMULATION KURSU

SOLIDWORKS MOTION SIMULATION KURSU

  SOLİDWORKS MOTION SİMULATİON KURSU HAKKINDA

  Solidworks MOTION Simulation, Solidworks içinde çalışan FEA programıdır. Solidworks MOTION Simulation uzun zamandır sonlu elemanlar analizlerinde sıkça kullanılan bir çözücüdür. Eski adı COSMOS olan Solidworks MOTION Simulation 2001 yılından beri Solidworks grubu içine katılmıştır. Solidworks MOTION Simulation ile statik, hareket, belverme, frekans, yorulma, dinamik ve non-lineer malzeme analizleri yapılabilir. Solidworks MOTION Simulation yazılımı bu gün dünya genelinde BPG Werks, Schubert Paketleme Makinaları ve Frank Muller gibi dünyaca ünlü firmalar tarafında kullanılmaktadır. Solidworks MOTION Simulation kolay ara yüzü ve öğrenim çevrimi ile Tasarımcılara ve Mühendislere yüksek oranda olanak sağlamaktadır.

  SOLIDWORKS MOTION SIMULATION KURSU KARİYER FIRSATLARI

  Sizler de SOLIDWORKS MOTION SIMULATION Kursuna katılarak Solidworks programının bir parçası olan solidworks MOTION simulation programı ile harika yaratabilecek ve iş dünyasında adından söz ettirebilecek seviyeye gelebilirsiniz.

  SOLIDWORKS MOTION SIMULATION KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de SOLIDWORKS MOTION SIMULATION Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  SOLIDWORKS MOTION SIMULATION EĞİTİMİ

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı Solidworks MOTION Simulation eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de Solidworks MOTION Simulation kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz. 18 Saatlik en uzun süreli eğitim farkı.

  HAREKET ANALİZİNİN TEMELLERİ

   Solidworks Motion hakkında Kütle ve atalet Serbestlik derecesi Kinematik analiz

   

  KİNEMATİK MODEL OLUŞTURMA

   İlişkiler Yerel ilişkiler Güç Sonuçları görüntüleme

   

  KONTAK, YAY VE SÖNÜM

   Kontak ve sürtünme ilişkisi Kontak grupları Yay elemanlar Sönüm elemanları

  KAM TASARIMI

   Kam Tasarımı Kam eğrisi oluşturma Kam eğrisini export etme

  HAREKET OPTİMİZASYONU

   Hareket optimizasyonu Sensörler Optimizasyon analizi

  YAPISAL ANALİZE AKTARMA

   Sonuçları görüntüleme Yükleri aktarma Hareket anında yapısal analiz

  OLAY TABANLI HAREKET

   Olak tabanlı hareket Servo motorlar Sensörler

  Solidworks Motion Simulation kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Solidworks MOTION Simulation kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA SOLIDWORKS MOTION SIMULATION EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Solidworks MOTION Simulation Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN SOLIDWORKS MOTION SIMULATION EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  Solidworks programı ile makine, ürün ve parçaların 3 boyutlu tasarımlarını, montaj simülasyon ve analiz aşamaları dahil olmak üzere hızlı, hatasız ve sonuç odaklı çözümler sunabilecek, aynı zamanda endüstriyel tasarım, kalıpçılık ve imalat sektörlerinde aktif olacaksınız.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 18
  • Kurs Süresi 1 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 19:00-22:00
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 13:00-16:00
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 16:00-19:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
09.Haziran.2020 Salı-Perşembe 19:00-22:00
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
08.Haziran.2020 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00
09.Haziran.2020 Salı-Perşembe 19:00-22:00
DMCA.com Protection Status