SOLIDWORKS KURSU

SOLIDWORKS KURSU


  Solidworks Kursu Hakkında

  SolidWorks üretime yönelik olarak 3 Boyutlu katı model tasarlanmasına, tasarlanan parçaların montajı, simülasyonu ve analizlerine olanak tanıyan bir CAD/CAM yazılımıdır. CAD (Computer Aided Design-Bilgisayar Destekli Tasarım) ve CAM (Computer Aided Manufacturing-Bilgisayar Destekli Üretim) aşamalarında oldukça güçlü olan yazılım, CNC(Computer Numerical Control-Bilgisayar Sayımlı (Kontrollü) üretim yöntemlerine de tam uyum sağlar. Program ayrıca Sheet Metal (Saç Metal) çizim araçları sayesinde Saç Metal Bükme/Şekillendirme yöntemiyle imalat için de tasarım çözümleri sunar. SOLIDWORKS, 3B tasarım sürecini basitleştirerek tüm kullanıcıların daha üretken hale gelmesine yardımcı olur. Tasarım ekipleri karmaşık kuralları ezberlemek yerine, tasarıma değil daha iyi ürünler meydana getirmeye odaklanır.

  Solidworks Kariyer Fırsatları

  Dünya’da ve ülkemizdeki şirketlerin yaygın olarak kullandığı üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım (3D CAD) programlarından biri Solidworks‘tür. Solidworks, başta imalat sektörü olmak üzere bir çok alanda tasarım amaçlı kullanılmaktadır. Mühendis istihdam büroları, SOLIDWORKS becerilerine sahip birine olan talebin diğer tasarım uygulamalarına olan talebe oranla iki kat fazla olduğunu ve farkın sürekli olarak arttığını bildirmektedir.

  Solidworks Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Solidworks eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi tarafından verilen Solidworks kursu 120 saat ile en uzun kurs süresidir. Türkiye’deki en kapsamlı içerikle verilen Solidworks kursunda Türkiye’nin ilk ve tek Power Surfacing ileri düzey yüzey modelleme eğitimi de verilmektedir..

  Kursta araba Motoru, şanzıman Kutusu gibi en ileri uygulamalar yaptırarak öğrencilere sektörel bilgi ve tecrübe kazandırılmaktadır.

  Bu açıdan Üçüncü Binyıl Solidworks alanında en çok proje yapacağınız ve en ileri uygulamaları görebileceğiniz tek kurumdur. Ayrıca SolidWorks Similation ve Flow Similation‘u müfredatta anlatan tek kurum Üçüncü Binyıldır.

  Kursta ileri Animasyon, İleri Montaj, İleri Modelleme’ye kadar öğreneceksiniz. Kursu bitirdiğinizde en az 2 yıl tecrübeli biri kadar bilgi sahibi olacaksınız.

  Uluslararası sertifika imkanı sağlayan kursumuzda SolidCAM ücretsiz olarak verilmektedir.

  10 Yıldır Türkiye’de en çok SolidWorks Kursu veren ve en çok öğrenci memnuniyetine sahip tek kurum.

  SOLİDWORKS TÜRKİYE

  Solidworks eğitimlerinde Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı içeriğe sahip kurs ÜÇÜNCÜ BİNYIL teknik eğitim kurumu tarafından verilmektedir.

  Türkiye’de en çok SolidWorks Uzmanı yetiştirmiş kurum olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL SolidWorks Eğitimlerinde Türkiye’de rakipsizdir.

  Sektörde faal olarak çalışan ve Türkiye’ye faal olarak mesleki katkı sağlayan binlerce kalifiye eleman yetiştiren ÜÇÜNCÜ BİNYIL SolidWorks eğitiminde binlerce olumlu referansa sahiptir.

  SOLİDWORKS DERSLERİ

  Uygulamalı eğitim üzerinden giden kurumumuz SolidWorks kurslarımızda Türkiye’nin alanında uzman saygın eğitmenleri ile çalışmaktadır. Her kur sonunda öğrencilerimizden o kurda öğretilen içerik ile alakalı SolidWorks dersleri hazırlatılır. Verilen ödevler üzerinden öğrencinin her bir ayrıntısına kadar konuya hakim olması sağlanır.
  Kurumumuzda SolidWorks Eğitimleri bu programa yeni başlayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat niteliğindedir.

  SolidWorks eğitimi en temelden en üst seviyeye kadar detaylı olarak anlatıldığı için hiç solidworks kullanmamış yeni başlıyor olmanız bizim için hiç dert değil.

  Türkiye’nin Bu alanda en çok kalifiye eleman yetiştiren kurumu olduğumuz için yılların tecrübesini siz değerli öğrencilerimize aktarırken en basit düzeyden en üst düzeye çıkartıyor ve programın tüm ayrıntılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

  SolidWorks Öğrenci-Çalışan Programı

  SolidWorks eğitimlerimizde öğrenci veya çalışan ayrımı yapılmaz. Tüm kursiyerler eşit seviyede ve en detaylı şekilde kurs sonunda donanımlı hale gelmektedir.

  En İyi SolidWorks Kursu

  İstanbul’da 11 yıldır Makine Eğitimleri veren en köklü ve en kurumsal eğitim kurumu olma statüsündeki ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ, uzman öğretmen kadrosu, kaliteli eğitim içeriği, kaliteli workstation bilgisayarlarda eğitim imkanı, 8er kişilik sınıflarda birebir eğitim tadında dersler ve güler yüzlü eğitim hizmeti vermeye devam ediyor.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ, aynı zamanda özel ders imkanları da sunmaktadır. İsteyen her öğrencimiz için birebir özel ders imkanı sunmaktayız.

  Kolay ödeme yöntemleri, uygun fiyata kaliteli eğitimler, eğitim kampanyaları ve sektöre yönelik uzman yetiştirmeyi kendine görev edinmiş olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL, SolidWorks Kursu alanında rakipsiz olarak yıllardır hizmet vermektedir.

  SolidWorks Kursu ile birlikte binlerce aktif çalışan yetiştiren ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ, direkt olarak sektörün uzman ihtiyacına yönelik olarak uzman yetiştirdiğinden dolayı kursumuz sonrasında kolayca iş imkanı bulabilirsiniz.

  Bunun sebebi ise, bizler sektörün ihtiyacına yönelik bilgi ile sizleri donatıyoruz ve yalnızca kağıt üzerinde kalan eğitimlerden farkımız bu konuda ortaya çıkıyor. Bizim eğitim anlayışımıza hakim olan sektörün büyük şirketleri bu sebeple özellikle ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ’nden eğitim ve sertifika sahibi kişilere öncelik tanımaktadır.
  Sizler de bu fırsatlardan yararlanıp Sertifikalı SolidWorks Uzmanı olabilirsiniz.

  SOLIDWORKS EĞİTİM İÇERİĞİ

  Kurs Süresi

  • Sıfırdan başlayıp 120 saat sonunda uzmanlık seviyesine gelebileceğiniz tek eğitim kurumu
  • 120 saatlik en kapsamlı SolidWorks Kursu
  • Türkiye’deki en uzun kurs süresi
  • CNC makineleri için kod çıkartan SolidWorks CAM, kursumuza katılan herkese ücretsizdir

   

  Müfredat

  • Hiçbir kurumda alamayacağınız 5 modül eğitimimizin müfredatında bulunmaktadır
  • SolidWorks hakkında bilmeniz gereken her şey eğitim içeriğindedir
  • A’dan Z’ye en ince ayrıntısına kadar SolidWorks öğrenme fırsatı

   

  Sertifika

  • Özgeçmişinize Artık Değer Katan Kurslarımız Bittiğinde MEB ONAYLI Sertifika Alma İmkanına Sahip Olacaksınız
  • Uluslararası Geçerli Sertifikalarımız ile Farkımızı Hissedin
  • Sertifikamız ile SolidWorks konusunda öne geçin
  • Üçüncü Binyıl’da kurs biter eğitim bitmez. Kurs sonrasında sınırsız teknik destek imkanı.

  Kaliteli Eğitim

  • 12 yıldır SolidWorks eğitim kalitemizden ötürü kurumsal ve bireysel olarak en çok tercih edilen kurumuz
  • Uzman eğitmen kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışı ile tanışın
  • Kurs sonunda uzman seviyesine ulaşmış binlerce öğrencimizden biri de siz olun.
  • Türkiye’de tek Power Surfacing (ileri yüzey modelleme) veren kurumu

  Eğitmenler

  • Tecrübeli Teknik Eğitimin Yanı Sıra Kariyer Tavsiyesi ile de Yol Gösterebilecek Uzman Eğitmenler ile Birlikte Çalışıyoruz
  • Sektörün içerisinde yer alan uzmanlardan sektöre yönelik kaliteli eğitim anlayışını benimsedik

  Gerçek Projeler

  • Kurslarımızda Sizi İş Dünyasına Hazır ve Tam Donanımlı Hale Getirecek Reel Projelerde Uygulamalar Yapılmaktadır
  • Harika Projeler Gerçekleştirebilir ve Kursumuzdan Memnun Ayrılabilirsiniz
  • Sektöre yönelik gerçek projeler geliştirerek tecrübe kazanın

  Özgün İçerik

  • Kurslarımızda Özgün, Güncel, Kapsamlı ve Tamamen Sektöre Yönelik Bir Müfredat ile Eğitim Veriyoruz
  • İnternette bulamayacağınız bilgilerle sektörlere yönelik doğrudan kullanabileceğiniz özgün projeler
  • Hiçbir yerde bulamayacağınız detaylı eğitim anlayışı

  WorkStation PC

  • Mühendislere özel yapılmış 150 adet WorkStation bilgisayarla sadece Üçüncü Binyıl’dan eğitim alabilirsiniz.
  • En kaliteli WorkStation bilgisayarla ile donma-kasma problemi yaşamadan proje geliştirin.
  • En iyi eğitimi en iyi bilgisayarlar ile alabilirsiniz
  • Düzenli Proje Ödevleriyle Kurslarımızda Öğrendiğiniz Bilgileri Pekiştirmenizi Sağlıyoruz
  • Ödevlerimiz de sektörde kullanabileceğiniz şekilde olacağından sizlere her zaman referans olacaktır

  SolidWorks kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Solidworks kurs fiyatlarımız Türkiye’deki en ucuz SolidWorks kurs fiyatlarıdır. SolidWorks Kurs fiyatları ile ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  SolidWorks eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  SolidWorks eğitimi aldığınızda, şirketlerin AR-GE departmanlarında, makina tasarımı yapan şirketlerde, kalıp tasarımı ve imalatı yapan şirketlerde, şirketlerin analiz departmanlarında, kısacası endüstriyel imalat yapan tüm şirketlerde çalışabilirsiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  SOLİDWORKS ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Türkiye’de ve Dünya’da SolidWorks üzerine çalışan dev şirketler mevcuttur. Bu dev şirketlerde çalışmak sizin için hayal değil. Çünkü biz sizlere hayal satmıyor işimizi yapıyoruz. SolidWorks eğitimi sonunda bu dev şirketlere SolidWorks Uzmanı olarak başvurabileceğiniz şekilde sizlere eğitim veriyoruz.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA SOLİDWORKS EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da SolidWorks Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN SOLİDWORKS EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz.  Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURUM TAVSİYESİ

  Mekan ve obje tasarımında marka olan programları mimari elit paketinde birleştirdik. Gerçek proje örnekleri yaparak uzmanlaşacağınız programlarla dünyada ve Türkiye’de aranan mimar statüsüne erişme fırsatını yakalayacaksınız.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 120
  • Kurs Süresi 5 ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

19 Ekim 2019 Cumartesi-Pazar 13:00 - 16:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

22 Ekim 2019 Salı-Perşembe 19:00 - 22:00

11 Kasım 2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00- 22:00

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

26 Ekim 2019 Cumartesi-Pazar 10:00 - 13:00

26 Ekim 2019 Cumartesi-Pazar 16:00 - 19:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

28 Ekim 2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00 – 22:00

DMCA.com Protection Status