fbpx

SOLIDWORKS FLOW SIMULATION KURSU

SOLIDWORKS FLOW SIMULATION KURSU

SOLIDWORKS FLOW SIMULATION KURSU

  SOLİDWORKS FLOW SİMULATİON KURSU HAKKINDA

  Solidworks Flow Simulation, Solidworks içinde çalışan FEA programıdır. Solidworks Flow Simulation uzun zamandır sonlu elemanlar analizlerinde sıkça kullanılan bir çözücüdür. Eski adı COSMOS olan Solidworks Flow Simulation 2001 yılından beri Solidworks grubu içine katılmıştır. Solidworks Flow Simulation ile statik, hareket, belverme, frekans, yorulma, dinamik ve non-lineer malzeme analizleri yapılabilir. Solidworks Flow Simulation yazılımı bu gün dünya genelinde BPG Werks, Schubert Paketleme Makinaları ve Frank Muller gibi dünyaca ünlü firmalar tarafında kullanılmaktadır. Solidworks Flow Simulation kolay ara yüzü ve öğrenim çevrimi ile Tasarımcılara ve Mühendislere yüksek oranda olanak sağlamaktadır.

  SOLIDWORKS FLOW SIMULATION KURSU KARİYER FIRSATLARI

  Sizler de SOLIDWORKS Flow SIMULATION Kursuna katılarak Solidworks programının bir parçası olan solidworks flow simulation programı ile harika yaratabilecek ve iş dünyasında adından söz ettirebilecek seviyeye gelebilirsiniz.

  SOLIDWORKS FLOW SIMULATION KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de SOLIDWORKS FLOW SIMULATION Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  SOLIDWORKS FLOW SIMULATION EĞİTİMİ

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı Solidworks Flow Simulation eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de Solidworks Flow Simulation kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz. 18 Saatlik en uzun süreli eğitim farkı.

  AKIŞ ANALİZİNİN TEMELLERİ

   Akış tipleri Flow Simulation temelleri Mesh işlemleri

   

  TERMAL ANALİZ

   Elektronik parçalar Fanlar Dönen parçalar

   

  ZAMANA BAĞLI DIŞ AKIŞ

   Reynolds sayısı Zamana bağlı analiz Türbülanslı akış Adaptif mesh kullanımı İki boyutlu akış Control parametreleri

  CONJUGATE ISI GEÇİŞİ

   Eşlenik ısı geçişi Gerçek gaz

  DÖNEN REFERANSLAR

   Reynolds sayısı Fan eğrileri Fan optimizasyonu

  PARAMETRİK ÇALIŞMA

   Hedef optimizasyonu Tasarım senaryosu Kavitasyon

  SÜPERSONİK AKIŞ

   Süpersonic akış Direnç katsayısı Şok Daşgaları

  YAPISAL ANALİZE AKTARMA

   Akış özelliklerini aktarma Termal etkileri aktarma

  Solidworks Flow Simulation kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Solidworks Flow Simulation kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA SOLIDWORKS FLOW SIMULATION EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Solidworks Flow Simulation Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN SOLIDWORKS FLOW SIMULATION EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  Solidworks programı ile makine, ürün ve parçaların 3 boyutlu tasarımlarını, montaj simülasyon ve analiz aşamaları dahil olmak üzere hızlı, hatasız ve sonuç odaklı çözümler sunabilecek, aynı zamanda endüstriyel tasarım, kalıpçılık ve imalat sektörlerinde aktif olacaksınız.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 18
  • Kurs Süresi 1 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status