SIEMENS NX (UNIGRAPHICS) KURSU

SIEMENS NX (UNIGRAPHICS) KURSU

SIEMENS NX (UNIGRAPHICS) KURSU
  Proje Destek
  Kursu Bitiren Öğrencilerimize Projelerine Başladıklarında, İlk Büyük Projelerini Bitirene Kadar Ücretsiz Destek Veriyoruz.
  Eğitim Garantisi
  Kursu Bitiren Öğrencilerimize 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Olarak Kursu Tekrar Alma Hakkı Veriyoruz.
  Onaylı Sertifika
  Özgeçmişinize Artık Değer Katan Kurslarımız Bittiğinde MEB ONAYLI Sertifika Alma İmkanına Sahip Olacaksınız.
  Gerçek Projeler
  Kurslarımızda Sizi İş Dünyasına Hazır ve Tam Donanımlı Hale Getirecek Reel Projelerde Uygulamalar Yapılmaktadır.

  Siemens Nx Kursu Hakkında

  Siemens NX CAD/ CAM/ CAE yazılımları daha iyi ürünleri daha hızlı ve daha düşük maliyetli, daha etkin bir şekilde geliştirmenizi sağlayan tasarım, mühendislik ve imalat çözümleridir.

  Siemens PLM Software tarafından sunulan Siemens NX™, en güçlü ve en esnek ürün geliştirme çözümüdür. Mühendis ve tasarımcıların işlerini daha iyi yapabilmeleri için ürün geliştirmeyi her bağlamda destekleyen, çok disiplinli ve bütünleşik çözümlerdir. Ürün karmaşıklığının ve küresel rekabetin çok yüksek olduğu günümüz endüstrilerinde sizlere yardımcı olacak en gelişmiş teknolojileri yapısında barındırır.

  Kavramsal tasarımdan, mühendislik ve imalata, ürün geliştirmeyi her yönüyle destekleyen Siemens NX, farklı disiplinleri koordine eden, veri bütünlüğü ve doğru tasarım süreçleri sağlayan entegre bir çözüm seti sunar.

  CAD, CAM ,CAE çözüm setleri sunmanın yanı sıra, Siemens NX aynı zamanda tasarımcı ve mühendislerinizle organizasyonunuzun diğer birimleri arasında işbirliğini sağlar, entegre veri yönetimi ve süreç yönetimi çözümleri ile birlikte ürün geliştirme sürecinizi iyileştirir, ürünlerinizle ilgili doğru kararlar almanıza yardım eder.

  Siemens NX İle Neler Yapılabilir?

  Kavramsal tasarımdan 3 boyutlu tasarım ve dökümantasyona kadar bütün ürün geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  Multi-Disiplin Simülasyonlarla yapısal analiz, hareket analizi, termal analiz, akış analizi, multi-fizik uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz
  Tam bir parça imalatı çözümü olarak, işleme, talaşlı imalat ve kalite kontrol operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  Önceki ismi UNIGRAPHICS olan Siemens NX CAD, CAM, CAE yazılımlarımız endüstride pek çok kişi tarafından UG ya da UG NX olarak da bilinmektedir.

   

  NX CAD/CAM/CAE Çözümlerinin Avantajları:

  Ürün geliştirme için başka hiçbir çözüm daha kapsamlı ya da daha güçlü bir çözüm seti sunamaz.

  Başka hiçbir çözümde olmayan Açık Platformda esnek tasarım sağlayan Senkron Teknoloji
  Kavramsal tasarım, 3 boyutlu modelleme ve dökümantasyon için gelişmiş çözümler
  Başka hiçbir çözümde olmadığı kadar sıkı entegre edilmiş Sonlu Elemanlar Analizi, Mekanizma Dinamiği Analizi, Titreşim Analizi, Akış Analizi, Termal Analiz, Sistem Analizi ve Çoklu-Fizik Analizlerini içeren çok disiplinli simülasyon uygulamaları
  Başka hiç bir çözümde olmadığı kadar gelişmiş İşleme, Talaşlı İmalat ve Kalite Kontrolü için komple parça imalatı çözümleri
  Dünyanın en önde gelen Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM ) platformu olan Teamcenter ile başka hiçbir çözümde olmadığı kadar iyi Entegrasyon
  Siemens NX, müşterilerinde yeni ürünlerin sayısını arttırmayı hedefler. Bütün dünyadaki müşterilerde elde edilen sonuçlar aşağıda özetlenmiştir:

  Ürün geliştirme zamanında %30’dan fazla azalma
  Tasarım–Analiz tekrarlamalarında % 70’den daha fazla azalma
  CNC programlama zamanında %90’a kadar azalma

  Siemens NX Kariyer Fırsatları

  Siemens NX Kullanmak kariyer basamaklarınızı hızla yükselmenize olanak sağlayacaktır. Piyasada dev firmalar Siemens NX programını kullanmakta olduğundan sizler de Siemens NX Kursu alarak sektörde adınızdan söz ettirebilirsiniz.

  Siemens NX Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Siemens NX Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

   

  Siemens NX kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Siemens NX kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  Siemens NX ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Piyasada yaygın olarak kullanılmakta olan Siemens NX programını bilmek iş dünyasında sizi diğerlerinden bir kaç adım öne geçireceğinden iş dünyasında adınızı kolayca duyurabilir ve tercih edilen bir uzman olabilirsiniz.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA Siemens NX EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Siemens NX Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN Siemens NX EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURUM TAVSİYESİ

  Mekan ve obje tasarımında marka olan programları mimari elit paketinde birleştirdik. Gerçek proje örnekleri yaparak uzmanlaşacağınız programlarla dünyada ve Türkiye’de aranan mimar statüsüne erişme fırsatını yakalayacaksınız.

   

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 60
  • Kurs Süresi 2,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

19 Ekim 2019 Cumartesi-Pazar 19:00 - 22:00

26 Ekim 2019 Cumartesi-Pazar 10:00 - 13:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

24 Eylül 2019 Salı-Perşembe 19:00 - 22:00

 

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

26 Ekim 2019 Cumartesi-Pazar 10:00 - 13:00

26 Ekim 2019 Cumartesi-Pazar 13:00 - 16:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

28 Ekim 2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00 – 22:00

DMCA.com Protection Status