fbpx

SIEMENS NX İLE PLASTİK KALIP TASARIM KURSU

SIEMENS NX İLE PLASTİK KALIP TASARIM KURSU

SIEMENS NX İLE PLASTİK KALIP TASARIM KURSU

  SİEMENS NX İLE PLASTİK KALIP TASARIM KURSU HAKKINDA

  Türkiye’de ilk defa Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarım Mühendisliği Eğitimi düzenleyen kurumumuzdaki eğitimleri tamamlayan öğrencilerimiz, bütün kalıp sistemlerinin bizzat tasarımlarını yaparak uygulamalı bir şekilde, Alman ve Amerikan Teknolojisi ile teknik ve mühendislik hesapları kullanarak, en ince ayrıntısına kadar onlarca kalıp sistemi tasarlayıp, 6 ay sonunda çok üst seviyeye gelirler. Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarım Mühendisliği kursu, bu işle ilgilenen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkese inanılmaz bir eğitim olanağı sunuyor.

  SİEMENS NX İLE PLASTİK KALIP TASARIM KARİYER FIRSATLARI

  Sektörde kalıp imalatı ve tasarımı yapan kişiler eğitimlerimize katıldıklarında ise, artık su kanallarını, yolluk çaplarını, malzeme seçimlerini, plaka kalınlıklarını ezbere yapmayacak, bunlarla ilgili matematiksel hesaplamaları öğrenip en optimum kalıp tasarımlarını yapar hale gelerek tasarımlarında artık yardıma ihtiyaç duymayacaklar. Ayrıca sadece bir veya birkaç sektöre çalışan kişiler, cıgıl, şanzımanlı sistemler gibi ileri modellemeleride yapar hale gelir.

  SİEMENS NX İLE PLASTİK KALIP TASARIM KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır mühendislik alanında birçok öğrenciyi sektörün devlerinde çalışmaya hazır birer uzman haline getirmiştir. Alanında uzman ve sektörde görevli eğitmenler tarafından özgün bir müfredatla verilen eğitimi tavsiye ediyoruz.

  SİEMENS NX KURSU

   Kalıp Tasarımlarını Siemens NX Arayüzünde yapacağımız için, Ögrencilerimizi NX’i Hızlı, Pratik kullanır düzeye getirmek için 2,5 aylık NX Eğitimi vermekteyiz. Siemens NX (Unigraphics) Kursu detayı için tıklayınız

   

  KALIP TASARIM MÜHENDİSLİĞİ

   Plastik Enjeksiyon Prosesi ve Elemanları Plastik Malzemeler ve Davranislari Standart ve Standart Olmayan Kalıp Setleri Maçalı, Çıgıllı, Şanzımanlı, Sıyırıcılı Sistemler Diğer Yardımcı Kalıp Elemanları Kalıp Çelikleri ve Uygulanan Isıl İşlemler Kalıp Tasarımını Etkileyen Unsurlar Soğuk Yolluk Çeşitleri ve Matematiği Sıcak Yolluk Sistemleri Soğutma çeşitleri ve Matematiği Kalıptan Düşürme Yöntemleri Bakır Elektrot İşlemleri Plastik Ürün Tasarımında dikkat edilecek hususlar

   

  NX MOLD WİZARD EGİTİMİ

   Hazir Kalip Seti Oluşturma Standart Parça Kütüphanesi Itici Tasarimi Maca ve Cıgıl Tasarimi Sogutma Kanali Tasarimi Yolluk (Runner) ve Giris (Gate) Tasarimi Tum Dunyada ve Turkiye de Kullanilan Standar Kalip Elemanlari Kutuphanesi ile Cok Hizli Kalip Tasarimi

  UYGULAMALAR

   Tüm kalıp sistemlerinin bol ve gerçek uygulamalarını yapacağız. Öğrencilerimiz kalıp nereden ayrılmalı, kaç göz yapılmalı, malzeme nasıl seçilmeli, yolluk ve soğutma kanalları nasıl yapılmalı gibi her türlü teknik konuya hakim olacaktır.

   

  Siemens NX ile Plastik Kalıp Tasarım kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Siemens NX ile Plastik Kalıp Tasarım kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Siemens NX ile Plastik Kalıp Tasarım eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Siemens NX ile plastik kalıp tasarım eğitimi aldığınızda çizim teknisyeni iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  Gelişmiş tasarım ve kalıp imalatı ile ilgili sınırlarınızı zorlayacağınız, MoldWizard modülü ile hem profesyonel hem kaliteli kalıp tasarımı yapabileceksiniz. Farkındalık yaratmanızı ve sektörün tercih edileni olmanızı sağlayacak nitelikte olan bu eğitimi Üçüncü Binyıl farkı ile öğrenebilirsiniz.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 180
  • Kurs Süresi 7,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status