REACT NATIVE İLE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU

REACT NATIVE İLE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  REACT NATIVE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU Hakkında

  Günümüzde herhangi bir web uygulamasının mobil platformlarda (android,iphone, microsoft vs) çalışan bir versiyonun olmaması artık istenen bir durum değildir. Ancak platformların çeşitliliği ve sürekli güncellenen platform teknolojileri sayesinde mobil dünyada tam olarak var olmak oldukça zaman ve kaynak gerektirmektedir. İşte tam bu noktada HTML 5, Javascript vs CSS imdadımıza yetişiyor. Herkesin zaten bildiği bu teknolojileri harmanlayarak her türlü platformda çalışacak mobil uygulama geliştirmek artık mümkün. Üstelik platform spesifik (kamera, gps, sensörler vs) özellikleri de kullanmaktan ödün vermeden. REACT NATIVE mobil uygulaması geliştirdiğinizde uygulamalar yine uygulama mağazalarından indirilebilir ve mobil masa üstündeki ikon vasıtası ile erişilebilir olmaktadır. Bu eğitimde çeşitli mobil platformlara aynı anda hitap etmek için izlenen yöntemler, kullanılan teknolojiler ve en iyi pratikler detaylı olarak anlatılmaktadır.

  Android ve iOS için uygulama geliştirme uzmanlığı ile yazılım geliştirme eğitiminizi tamamlamış olarak sektörde yeriniz sizi bekliyor olacak

  REACT NATIVE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME Kariyer Fırsatları

  REACT NATIVE Mobil uygulama geliştirme kursları sonunda nasıl bir kariyer sahibi olabileceğini dünya üzerindeki herkes gibi sizler de biliyorsunuz. Tüm dünya’da ve ülkemizde en çok talebi olan en çok iş imkanı olan ve en yüksek ücretlerle maaş sahibi olabileceğiniz mesleklerin en tepesinde olabilecek olan REACT NATIVE Mobil Uygulama Uzmanlığı, ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ farkı ile sizleri hayallerinizle kavuşturmak için kaçırılmaz bir fırsat niteliğindedir.

  REACT NATIVE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME Kursu Tavsiyeleri

  Peki, bu kadar revaçta olan dünyaca kabul görmüş bir meslek olan piyasada eleman eksikliği hiçbir zaman bitmeyecek olan bir mesleğin uzmanı olmak için nasıl bir kurumdan eğitim alacağım diye düşünüyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Sizlere hayal satmayan aksine sizleri Türkiye ekonomisine, Dünya’ya ve hatta insanlığa yararlı birer uzman statüsüne getirecek seviyede eğitim veren tek kurum olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL, 10 yılı aşkın süredir sizlere uzman mobil uygulama geliştirme eğitmenleri ile birlikte hizmet vermekte olup, piyasada ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden eğitim almış olan yüzlerce kalifiye uzman yetiştirmiştir.

  Unutmayın Mobil Uygulama Eğitimi oldukça detaylı ve ucu bucağı belirsiz olan bir eğitimdir. Sizlere hızlandırmış kurs adı altında kısa zaman dilimlerinde basit bir kaç ayrıntı öğreten kurumlar sizleri sadece belge sahibi yapar.

  Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak her zaman sektöre yönelik eğitim veren tek kurum olduğumuzu söyledik ve bu iddiamızı da bizlerden eğitim alan uzmanları özellikle istihdam etmek isteyen kurumların fazlalığı ile kanıtladık.

   

  REACT NATIVE Mobil Uygulama Geliştirme Dersleri

  Türkiye’de en uzun süre ve en detaylı REACT NATIVE Mobil Uygulama Geliştirme Kursu veren ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ, her REACT NATIVE mobil uygulama derslerinin sonunda sizlere performans ödevi vererek analitik düşünmenizi çözümler üretmenizi ve kendinizi gerçek anlamda karşınıza çıkabilecek her konuda donanımlı hale getirmektedir.

   

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  REACT NATIVE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  KESİNLİKLE EVET!

  Tüm dünyada geçerli olan bu global meslek sayesinde REACT NATIVE mobil uygulama geliştirme kursu sonrasında uzman statüsünde olacağınızın garantisini veriyor ve kariyer basamaklarını hızla sağlam adımlarla çıkacağınızın garantisini veriyoruz. Dünya üzerindeki firmalar %87si REACT NATIVE mobil uygulama üzerine yatırım yapıyor ve alt yapısı üzerinde çalışıyor.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA REACT NATIVE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da REACT NATIVE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME Kursu almak istiyorsanız hem avrupadan yakasına hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN MOBİL UYGULAMA EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz.  Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

   

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

29 Nisan 2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status