PYTHON KURSU

PYTHON KURSU

  Python Kursu

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 12 yıldır Türkiye’de en iyi Python kursu denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Siz de sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmenler kadrosu eşliğinde ve Avrupa standartlarında Python’ı sıfırdan başlayarak zorlanmadan öğrenin.

  Tam kapsamlı ve sertifikalı Python derslerini uzmanlık seviyesinde alın, geleceğinizi planlayın.

  Python eğitim kapsamında Python programlama dilinin tüm ayrıntılı özellikleri, bu amaca uygun Workstation bilgisayarlarla güncel müfredat dâhilinde 8 kişilik rahat bir sınıf ortamında sunulmaktadır.

  Python eğitimi, 72 saat ile en uzun kurs süresidir. 3 Ay gibi kısa bir sürede Python öğrenebilirsiniz. Bu açıdan Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi Python alanında en çok proje yapacağınız ve en ileri uygulamaları görebileceğiniz tek kurumdur.

  Python yazılım kursu, eğitim garantilidir ve 1 yıl boyunca bu kursu tekrar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de Python derslerini tekrarlamak ve pekiştirmek isteyen öğrencilerimize imkân tanıyoruz.

  Python Hakkında

  Geleceğin programlama dili desek de Python aslında köklü bir programlama dilidir. Google mühendislerinden Guido van Rossum tarafından 1991-1996 yılları arasında geliştirilen bugün birçok alanda kullanılmaktadır.

  Python programlama dili, syntax olarak İngilizce diline oldukça yakın, öğrenmesi oldukça kolay, katı kuralları olmayan dinamik ve esnek bir dildir. Programlamaya yeni başlayanlar için alışması oldukça kolay ve eğlencelidir.

  Python’un kolay öğrenilmesi, geniş bir kullanıcı topluluğuna sahip olması, bilimsel çalışmalara olanak vermesi, çok geniş ölçekte geliştirme yapılabilmesi, veri madenciliği işlemlerini yapabilmesi, derin öğrenme gibi yapay zekâ uygulamalarının da geliştirilebilmesi nedeniyle popülaritesi hızla artmıştır.

  Dünya’daki en popüler ilk dört programlama dili arasında olan Python oldukça genel bir programlama dilidir ve hemen hemen her ticari firma tarafından bir şekilde kullanılmaktadır. Bunlara en güzel örnekler Google’dır. Wikipedia, Yahoo, CERN, NASA Python dilini kullanarak geliştirmeler yapmışlardır.

  Python Kursu Fiyatları

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nde Python kurs fiyatları, Python öğrenmek isteyenler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitli ödeme imkânı ile alabilirsiniz.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Python Eğitimi kimlere hitap ediyor?

  Programcılar, yazılım geliştirmek isteyenler, nesne yönelimli programlama öğrenmek isteyenler, programlamaya sıfırdan başlamak isteyen ve bu alanda kariyer yapmak isteyen herkes için uygundur.

  Python Kursu sonunda öğrendiklerimle neler yapabilirim?

  Her türlü platformda çalışabilen dil ile veri tabanı yazılımı, ağ programlama, web programlama, mobil uygulama, sistem programlama, nesne yönetimi oldukça gelişmiş olduğu için robotik kodlama ve geliştirme gibi önemli projelerde de rahatlıkla kullabilirsiniz. Yapay zeka, gömülü sistemler, big data birçok alanda uygulama geliştirebilirsiniz.

  Python kodlama öğrenince iş bulabilir miyim?

  Python Kursu sonrasında geleceğin programlama dili olarak görünen Python‘a baştan sona hakim olacak ve Python kodlama dilini kullanan her sektörde aktif olarak uzman statüsü ile iş imkanları bulabileceksiniz.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nden Python eğitimi almanın avantajları nelerdir?

  Alanında uzman, tecrübeli kadrosu ile yenilikleri takip eden, özgün ve kapsamlı müfredatı ile basit uygulamalar yerine sektörel uygulamalarla öğrencilerimizi sektöre hazır hale getiren kurumumuz, yıllardır eğitime kattığı önem ve değerle herkesin tercihi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

  İstanbul’da Python eğitimi almanın artıları nelerdir?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi, İstanbul’da hem Avrupa yakası ve hem de Anadolu yakasının en merkezinde; metro, metrobüs, otobüs, minibüs gibi tüm ulaşım araçlarıyla kolay ulaşabileceğiniz konumlar olan Mecidiyeköy ve Kadıköy ilçelerinde şubelerimiz yer almaktadır.

  Neden Üçüncü Binyıl?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 10 yılı aşkın süredir sektöre kalifiye eleman sağlamaktadır. Üçüncü Binyıl eğitmenleri sektörün ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde iş hayatınızda hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine doğrudan sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil; Türkiye’nin gelişimini sağlayacak, sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda “Ben Uzmanım!” diyebileceğinizin garantisini verecek tek kurumdur.

  PYTHON KURSU

  Kurs ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
08.Şubat.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
23.Aralık.2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
25.Ocak.2020 Cumartesi-Pazar 13:00-16:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
16.Aralık.2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00
DMCA.com Protection Status