fbpx

PRO ENGINEER CREO KURSU

PRO ENGINEER CREO KURSU

PRO ENGINEER CREO KURSU
  PRO ENGINEER CREO KURSU

  PRO ENGİNEER CREO KURSU HAKKINDA

  Pro/ENGINEER tek veri tabanına dayanan, parametrik, modüler ve süreç odaklı bir PLM sistemidir.er türlü tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinde, makina imalat, kalıp, beyaz eşya, otomotiv, tarım aletleri, gemi inşaat, elektrik/elektronik, tıbbi ürünler, telekom, ev aletleri, madeni eşya, ısıtma ve soğutma gibi imalat sektörleri n her türlü tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinde AR-GE kurumlarında kullanılan bir yazılımdır.

  PRO ENGİNEER CREO KURSU KARİYER FIRSATLARI

  Pro Engineer Kursu sonunda makina imalat, kalıp,beyaz eşya otomatik, gemi, inşaat vb çok geniş bir yelpazedeki sektörlerde aktif olarak kullanılan bir program olan Pro Engineer Creo programı ile bu sektörlerdeki dev şirketlerin kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz.

  PRO ENGİNEER KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Pro Engineer eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  PRO ENGİNEER CREO KURSU EĞİTİMİ

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı Pro Engineer eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de Pro Engineer kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz.

  CREO PARAMETRİC 3.0 ARAYÜZ

   Creo ara yüzü ve modülleri
   Creo modelleme konsepti
   Seçim ve Düzenleme
   Kontroller

   

  SKETCH (2D ÇİZİM)

   Genel kuralları
   2 Boyut çizim komutları
   Ölçülendirmeler (Dimensions)
   İlişkilendirmeler (Constraints)
   Sketcher Pallette
   Sketch uygulamaları

   

  KATI MODELLEME (SOLID MODELLING)

   NC kod alma (post process)
   Process Manager

  MONTAJ VE MEKANİZMA

   Constraınt’ler ile parçaları montaj altında toplama
   Connection’lar ile parçalar arası mekanik hareketli ilişkiler verme Simplified Respresentation ile basitleştirilmiş montajlar oluşturma Display Style ile dilediğiniz parçayı dilediğiniz görünümde (tel kafes,saydam vb.) gösterme
   Component Interface ile bileşenleri kolayca monte etme
   Hareketi video olarak kaydetme Patlatılmış Görünüşler oluşturma

  TEKNİK RESİM

   -Görünüşler oluşturma -Kesitler oluşturma -Detay ve Yardımcı Görünüşler oluşturma -Toleranslar ve Semboller oluşturma – Parça listeleri oluşturma

  MECHANİCA LİTE İLE HIZLI ANALİZ

   -Kolay yapımı sayesinde lineer statik analiz yapma imkanı

  CAM GİRİŞ DERSLERİ

   -Kullanıcı arayüzü -Model çağırma ve kütük tanımlama -Operasyonları tanımlama -Tezgah tanımlama -Takımları tanımlama

  KABA İŞLEME STRATEJİLERİ

   -Face Milling -Roughing -Volume Milling

  FİNİŞ İŞLEME STRATEJİLERİ

   -Surface Milling -Profile Milling -Finishing Milling

  DİĞER İŞLEME STRATEJİLERİ

   -Holemaking (Delik işlemleri) -Trajectory (Kanal açma,rota boyunca işleme VB.) -Engraving (Sketch işleme, yazı işleme) -Local Milling (Rest kaba) -Rest Finishing

  DİĞER KONULAR

   -NC kod alma (post process) -Process Manager

  Pro Engineer kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Pro Engineer kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA PRO ENGINEER CREO EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da PRO ENGINEER Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN PRO ENGINEER EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  PRO ENGINEER CREO KURSU

  KURUM TAVSİYESİ

  Makina imalatı, Kalıp imalatı alanlarında tasarımdan analize, analizden imalata kadar tüm detaylara ve sektörel uygulamalara hakim olabileceksiniz.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status