fbpx

POWERMILL KURSU

POWERMILL KURSU

POWERMILL KURSU
  POWERMILL KURSU

  POWERMİLL KURSU HAKKINDA

  Katı Modelleme Programlarıyla desteklenerek parça imalatının cam olarak üretiminin yapılmasını sağlamaktır.
  Temel Cnc Makine Kodlama veya Kullanam bilgisi tekniklerinin bilinmesi gerekmektedir.

  POWERMILL KARİYER FIRSATLARI

  PowerMill Kursu alarak sizler de sektörlerinde powermill kullanan her şirkette uzman statüsünde iş imkanları bulabilirsiniz. 48 saatlik eğitim süresi ile powermill kursları arasında en uzun süreli powermill kursu

  POWERMİLL KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de PowerMill eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  POWERMİLL EĞİTİMİ

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı powermill eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de powermill kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz.

  POWERMILL kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  POWERMILL kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  POWERMILL KURSU

  KURUM TAVSİYESİ

  Powermill,uluslararası geçerliliği olan 5 Eksenli bir CAM yazılımıdır. İmalat’ın her alanında güçlü bir CNC tanımlayıcısı ve operatörü olmak için parça tanımlama,kodlama,ve CNC tezgahlarını kullanma üzerine uzman olabilirsiniz.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 19:00-22:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status