fbpx

MS OFFICE İLE İLERİ EXCEL VE MAKRO KURSU

MS OFFICE İLE İLERİ EXCEL VE MAKRO KURSU

  İLERİ EXCEL KURSU HAKKINDA

  Microsoft Excel’de formüllerin kullanımı ile ilgili detayları öğrenerek matris tablolar hazırlayabilir ve raporlarınızı dönem filtreleriyle otomatik olarak hesaplatabilirsiniz. Özet Tablo ve Özet Grafik (PivotTable ve PivotChart) uygulamaları ile özet raporlar hazırlayabilir ve rapor ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilirsiniz. Veri analizine ilişkin araçları kullanarak veri ayıklama ve birleştirme yapabilir veya olasılıklara bağlı olan sonuçları ifade edecek raporlar oluşturabilirsiniz.

  Ecxel Makro ile kodlama öğrenebilir, proje tasarımı uygulamalarımızla Visual Basic programlama dili hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  İLERİ EXCEL KURSU KARİYER FIRSATLARI

  İleri Excel Dersleri ile birlikte tüm dünyanın kullandığı ms office programı olan excel‘i uzmanlık seviyesinde kullanmanızın her sektörde sizi diğer çalışanlardan birkaç adım öne geçireceğinin garantisini veriyoruz. Makrolarla kodlama yaparak Excel bilginizi en düst düzeye çıkarmanız sizi profesyonel bir çalışan haline getirecektir.

  İLERİ EXCEL KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 12 yıldır Türkiye’de İleri Excel Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır. 2 ay toplamda 48 saat süren üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi ileri excel kursu Türkiye’de bu anlamda rakipsizdir.

  İLERİ EXCEL EĞİTİMİ

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı İleri Excel Eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de İleri Excel kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz.


  İLERİ EXCEL VE MAKRO
  EĞİTİM İÇERİĞİ

  İLERİ EXCEL İÇERİĞİ

   Excel’e giriş, görünüm ve sayfa düzeni işlemleri

   Sayısal formüller (toplama, ortalama alma, min. max ve tarih kullanımı,tarih uygulamaları)

   Koşul formülleri (EĞER, VE, YA DA ETOPLA, ÇOKETOPLA, EĞERSAY, ÇOKEĞERSAY, EĞERHATA kullanımı ve uygulamaları)


   Arama Formülleri (DÜŞEYARA, YATAYARA, KAÇINCI, İNDİS, ARA, BUL, KAYDIR teorisi ve uygulamaları)


   Metinsel Formüller (BÜYÜKHARF, KÜÇÜKHARF, YAZIMDÜZENİ, BİRLEŞTİR, YİNELE, SOLDAN,SAĞDAN, karakter bul, DEĞİŞTİR kullanımı ve uygulamaları)


   Veri Düzenleme (Filtreleme, Sıralama, Grafikler, uygulamaları ile birlikte Pivot Tablo yapılması)


   Veri girişi (veri doğrulama, sınırlandırma, hedef ara işlemleri yapılacak)


   Koruma işlemleri


   Koşullu biçimlendirme uygulamaları

   

  VISUAL BASIC EDITOR

   Visual Basic Editör

   Excel Macro Nedir?

   Excel-Macro İlişkisi

   Macro ile Neler Yapılabilir?

   VB Editör Temel Giriş

   VB Editör Araç Çubukları (Debug, Edit, Insert…)

   Properties Penceresi

   Project Explorer Penceresi

   

  MACRO ALGORITMA BİLGİSİ

   Makro Yazımı Kuralları

   VB Editör Makro Yazım Ayarları

   Algoritma Mantığı

   Değişkenler

   Operatörler

   Veri Tipleri

   Module Makroları

   Makroya Giriş / Record Makro

   Makro Atama

   

  KODLAMA & PROGRAMLAMA

   Döngüler ve Koşul Yapıları

   Makro İle Hücre / Alan İşlemleri

   VBA Programlama Yapısı

   Makro ile Fonksiyon Oluşturma

   Macro ile Sayfa işlemleri

   Döngüler( For… Next, Do While…)

   Koşul Yapısı (If …Else)

   İç İçe Döngü Yapıları

   User Forma Giriş ( İlk Userform)

   User Form Oluşturmak

   Form Özellikleri

  PROGRAM TASARIMI

   User Forma Giriş

   User Form Araçları (ComboBox, Listbox, MsgBox…)

   UserForm ile Veri Kayıt

   UserForm ile Veri Filtreleme

   UserForm ile Veri İşleme Program Tasarımı

  İleri Excel kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  İleri Excel kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA İLERİ EXCEL EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da İLERİ EXCEL Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN İLERİ EXCEL EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 16:00-19:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 19:00-22:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status