fbpx

MAXSURF KURSU

MAXSURF KURSU

maxsurf kursu

  MAXSURF KURSU HAKKINDA

  Maxsurf hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz. Ayrıca Maxsurf kursunda nasıl başarılı olunur buraya yazacağız. Maxsurf‘i kullanmak için programla aranızda bir iletişim kurmanız gerekmektedir. Biz Maxsurf kursumuzda bunu sağlamayı amaçlıyoruz.

  Biz Maxsurf kursumuzda bu eğitimi verirken; katılımcıların programın dilini anlamasını ve dolayısıyla programla kullanıcı arasında bir bağ oluşturmayı amaçlarız. Maxsurf kursumuzda Maxsurf‘i akıcı ve detaylı bir şekilde öğrettiğimiz için de uzun vadede çok hızlı çizim yapabilecek kabiliyete ulaşmak ve yeni çıkan sürümlerde zorlanmadan çalışmak mümkün olmaktadır.

  MAXSURF KURSU KARİYER FIRSATLARI

  Maxsurf Kursu sonrasında sizler de maxsurf programı kullanan binlerce şirkette kariyer basamaklarını hızla yükselebilirsiniz.

  MAXSURF KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de maxsurf eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  10 Yıldır Türkiye’de en çok SolidWorks Kursu veren ve en çok öğrenci memnuniyetine sahip tek kurum.

  MAXSURF EĞİTİMİ

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı max surf eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de maxsurf kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz.

  MAXSURF EĞİTİM İÇERİĞİ

  MAXSURF GİRİŞ

   Spline Eğrilerinin Matematiksel Modeli
   Maxsurf Kullanım Alanları
   Maxsurf Kullanıcı Arayüzü
   İçe veya Dışa Aktarma Seçenekleri
   Kısayollar
   Araçlar

   

  MAXSURF MODELLER

   Endaze Planı
   Çalışma Ekranı ve Koordinat Sistemi Örnek Kütüphane
   Tekne Tipleri ve Genel Bilgiler Yeni Projenin Oluşturulması Dizayn Teknikleri
   Postalar
   Flareli ve Yuvarlak Tekne Özellikleri Yelkenli Yat Tasarımı Yüzey Düzeltme

   

  MAXSURF RESİSTANCE

   Direnç ve Güç Hesapları Dalga Deformasyonlarının İncelenmesi

  MAXSURF STABİLİTE

   Hidrostatik Hesaplar Büyük Açılarda Stabilite Hesapları
   Tank Kalibrasyonu
   Kompartman Oluşturma ve Yükleme Senaryoları

  Maxsurf kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Maxsurf kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA MAXSURF EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da MAXSURF Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN MAXSURF EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  Mekan ve obje tasarımında marka olan programları mimari elit paketinde birleştirdik. Gerçek proje örnekleri yaparak uzmanlaşacağınız programlarla dünyada ve Türkiye’de aranan mimar statüsüne erişme fırsatını yakalayacaksınız.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 18
  • Kurs Süresi 1 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status