fbpx

MASTERCAM KURSU

MASTERCAM KURSU

mastercam_kursu_istanbul_egitimi
  mastercam kursu

  MASTERCAM KURSU

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 12 yıldır Türkiye’de en iyi MasterCAM kursu denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Siz de sektör tecrübeli ve uzman eğitmen eşliğinde ve Avrupa standartlarında MasterCAM’i sıfırdan başlayarak zorlanmadan öğrenin. Tam kapsamlı ve Sertifikalı MasterCAM derslerini uzmanlık seviyesinde öğrenin, profesyonelce kullanın.

  İşverenlerin ve sektörün beklentileri doğrultusunda MasterCAM öğrenmek; tüm teknik bireylerin kariyerleri için ön koşul ve diplomalarını tamamlayan bir etken haline gelmiştir.

  Üçüncü Binyıl sadece eğitim veren bir kurum değil aynı zamanda sektördeki kamu ve özel şirketlere danışmanlık da yapan bir kurum olduğundan eğitimlerde sizlere gerçek projeler üzerinden tecrübe kazandırıyoruz. Eğitimde basit uygulamalar yerine daha karmaşık, sektörün içinden uygulamalar üzerinde çalışıyoruz. MasterCAM Kursumuza katılarak, en az 2 yıllık tecrübesi olan bir uzman ile tecrübe farkını kapatarak sizler de MasterCAM kullanan yüzlerce orta ölçekli ve üst düzey firmalarda iş bulabilir, kariyer basamaklarını hızlıca tırmanabilirsiniz.

  MasterCAM programının nasıl kullanılması gerektiğinden ziyade nasıl yorumlanması gerektiğini de öğreterek sizleri sektöre hazır hale getiriyoruz. Bir projenin baştan sona tüm aşamalarına tam hakim olacaksınız. Bu amaca uygun Workstation bilgisayarlarla 30 saat ile en uzun ders saati ve güncel müfredat dâhilinde özel dizayn edilmiş 8 kişilik rahat bir sınıf ortamında sunulmaktadır.

  MasterCAM kursu, eğitim garantilidir ve 1 yıl boyunca bu kursu tekrar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de MasterCAM derslerini tekrarlamak ve pekiştirmek isteyen öğrencilerimize birebir özel ders imkânı tanıyoruz.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nde MasterCAM uygun kurs ücretleri ve şartlar ile sıfırdan MasterCAM öğrenerek kendinize yatırım yapın.

  MasterCAM Hakkında

  MasterCAM, Amerikan firması CNC Software tarafından piyasaya sürülen CAD/CAM tabanlı profesyonel bir tasarım ve imalat yazılımdır. Her türlü CNC İşleme Merkezi, Torna, Tel Erezyon ve Router tipi makinalar için NC kodlar üretir.

  mastercam kursu

  KURUM TAVSİYESİ

  2.5 eksenden 5 eksene varıncaya kadar tornalama ve frezeleme işlerinizi gerçekleştirecek ve talaşlı üretim olan her alanda G ve M kodlarını kullanarak CAM uzmanı olacaksınız.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 30
  • Kurs Süresi 1 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status