GOOGLE ADWORDS KURSU

GOOGLE ADWORDS KURSU

adwords kursu

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 36
  • Kurs Süresi 1,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  Adwords Kursu Hakkında

  Google’ın ücretli reklam servisi olan Google Adwords, internette arama yapan kullanıcıları web sitenize çekmek ve dönüşüm hedefleriniz dahilinde aksiyon aldırmak için bir dijital pazarlama aracıdır.

  Google AdWords kapsamlı bir şekilde ele alınarak; bir Adwords kampanyası nasıl oluşturma, yönetme ve optimize etme, birden fazla hesap yönetme, verileri analiz etme ve raporlama becerileri kazanma konularında ayrıntılı bilgiler öğretilmektedir.

  Google Adwords‘ü profesyonel olarak kullanabilecek uzmanların yetiştirilmesi amaçlanan Google AdWords eğitimi sonunda Google AdWords sertifika sınavlarına girebileceksiniz. Google Adwords sınavlarını geçtikten sonra Google Partneri olabilir, büyük hesaplar yönetebilirsiniz.

  Eğitim Süresi 36 saattir.

  Google AdWords kampanyaları için bir strateji belirleyebilir hale gelirsiniz.

  Google AdWords optimizasyon yöntemlerini uygulayabilir ve google AdWords kampanyalarından fayda / maliyet olarak kazanç oranınızı artırabilirsiniz.

  Google AdWords kampanyalarında yeni çıkan özellikleri nasıl uygulamanız gerektiğini ve hangi yöntemlerle bu özellikleri öğrenmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

  Google Adwords reklam performansını gerek Google Analytics gerekse Adwords üzerinde analiz edecek seviyeye geleceksiniz.

  Google Adwords Kursu Kariyer Fırsatları

  Google Adwords Kursu sonrasında büyük şirketlerin binlerce liralık reklam bütçelerini yönetebilecek seviyeye geleceğinizin garantisini veriyoruz. Adwords Kursu sonrasında 3-4 yıldır adwords uzmanlığı yapan bir uzman kadar tecrübeli olacağınızdan dolayı iş imkanlarınız artacaktır.

  Adwords Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Adwords Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Adwords Eğitimi

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı adwords eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de adwords kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz. 36 saat ile en uzun adwords kursu

  Adwords kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Adwords kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA ADWORDS EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da ADWORDS Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN ADWORDS EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 36
  • Kurs Süresi 1,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status