fbpx

FLUENT CFD KURSU

FLUENT CFD KURSU

FLUENT CFD KURSU

   

  Fluent CFD Kursu Hakkında

  Fluent Akışkanlar dinamiği, ısı, türbülans gibi çok kapsamlı akışkan analiz programıdır. Fluent ile gerçek yada gerçek değerlere yakın sonuçlar elde etmek mümkündür.

  Fluent CFD Kariyer Fırsatları

  Ansys Worksbench ile entegre olarak çalışması Fluent’i her geçen gün aranan programlar arasına koymaktadır. Uçak sanayi, Gemi Sanayi gibi çoğu alanda kullanılmaktadır.

  Fluent CFD Kursu Tavsiyeleri

  Uçak ve gemi sanayisinde görev almak için Türkiye’nin en iyi Fluent kursunu İstanbul Mecidiyeköy’deki Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisinden alabilirsiniz.

  Ansys Fluent Kursu

  İstanbul Ansys Fluent Kursu, Türkiye’nin en uzun süreli en ve kapsamlı Ansys Fluent Eğitimi olarak bilinmektedir. 48 saatlik Ansys Fluent Kursu sonunda sizler de Ansys Fluent programını profesyonel olarak başlayabilir ve dev şirketlerin aranan elemanı konumuna gelebilirsiniz. Ansys Fluent CFD Kursu ödeme fırsatları için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

  Fluent CFD kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Fluent CFD kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Fluent CFD eğitimi almanın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Fluent CFD eğitimi aldığınızda çizim teknisyeni iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA ANSYS FLUENT EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da FLUENT Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  KURUM TAVSİYESİ

  Akışkanlar dinamiği ve ısı transferi gibi farklı disiplinlere hakim olarak, laminar akış, türbülanslı akış, iç akış, dış akış, zamana bağlı akış, 3D iç akış, katılarda ısı iletimi, kanat üzerinden akış, çok fazlı akışlar gibi birçok konuya yönelik analiz çalışmaları gerçekleştirebileceksiniz.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
18.Temmuz.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00
18.Temmuz.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-12:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
20.Temmuz.2020 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
08.Ağustos.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
20.Temmuz.2020 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00
DMCA.com Protection Status