ETABS VE SAFE KURSU

ETABS VE SAFE KURSU

  Etabs ve Safe Kursu Hakkında

  Türkiye’nin en çok etabs kursu ve safe kursu veren kurumu olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL, sektörde profesyonel olarak programın uzmanı olan yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir. Türkiye’de etabs kursu ve safe kursu süresi en uzun olan ve içeriği en kapsamlı olan eğitim ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK AKADEMİSİ‘ndedir.

  Etabs Kursu Kariyer Fırsatları

  Sizler de etabs kursuna katılıp sıfırdan etabs derslerimizle beraber en ince ayrıntısına kadar programa hakim olacağınızın garantisini veren tek kurum ÜÇÜNCÜ BİNYIL olduğu için piyasada etabs uzmanı arayışında olan firmalar, üçüncü binyıl‘dan etabs kursu almış olan kişileri daha sıklıkla tercih etmektedir.

  Safe Kursu Kariyer Fırsatları

  Sizler de safe kursuna katılıp sıfırdan safe derslerimizle beraber en ince ayrıntısına kadar programa hakim olacağınızın garantisini veren tek kurum ÜÇÜNCÜ BİNYIL olduğu için piyasada safe uzmanı arayışında olan firmalar, üçüncü binyıl‘dan safe kursu almış olan kişileri daha sıklıkla tercih etmektedir.

  ETABS TÜRKİYE VE SAFE TÜRKİYE

  ETABS VE SAFE eğitimlerinde Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı içeriğe sahip kurs ÜÇÜNCÜ BİNYIL teknik eğitim kurumu tarafından verilmektedir.

  Türkiye’de en çok ETABS Uzmanı ve SAFE Uzmanı yetiştirmiş kurum olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL Safe Eğitimlerinde Türkiye’de rakipsizdir.

   

  ETABS VE SAFE DERSLERİ

  Uygulamalı eğitim üzerinden giden kurumumuz ETABS kurslarımızda Türkiye’nin alanında uzman saygın eğitmenleri ile çalışmaktadır. Her kur sonunda öğrencilerimizden o kurda öğretilen içerik ile alakalı ETABS dersleri hazırlatılır. Verilen ödevler üzerinden öğrencinin her bir ayrıntısına kadar konuya hakim olması sağlanır.

  Etabs ve Safe kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Etabs Kursu ve Safe kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

   

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  ETABS VE SAFE ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Türkiye’de ve Dünya’da ETABS VE SAFE üzerine çalışan dev şirketler mevcuttur. Bu dev şirketlerde çalışmak sizin için hayal değil. Çünkü biz sizlere hayal satmıyor işimizi yapıyoruz. ETABS VE SAFE eğitimi sonunda bu dev şirketlere ETABS VE SAFE Uzmanı olarak başvurabileceğiniz şekilde sizlere eğitim veriyoruz.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA ETABS VE SAFE EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da ETABS VE SAFE Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN ETABS VE SAFE EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 48
  • Kurs Süresi 2 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

26 Ekim 2019 Cumartesi – Pazar 13:00 - 16:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

28 Ekim 2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00 – 22:00

DMCA.com Protection Status