fbpx

DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU

DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU


  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi, alanlarında uzman sektör tecrübeli 2 farklı eğitmen tarafından verilmektedir. Derslerde uygulamalı, gerçek projeler yaparak öğreneceksiniz. Bu eğitimi alan herkese WordPress eğitimi ücretsizdir.

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi, eğitim garantilidir ve 1 yıl boyunca bu kursu tekrar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya derslerini tekrarlamak ve pekiştirmek isteyen öğrencilerimize imkân tanıyoruz.

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Kursu kapsamında dijital pazarlama, seo, sem, google ads, sosyal medya, e-posta pazarlama alanlarına ait tüm konular güncel müfredat dâhilinde 8 kişilik rahat bir sınıf ortamında sunulmaktadır.

  Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Kursu programımızı bitirdiğinizde Dijital Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO / SEM Uzmanı, Kurumsal İletişim Uzmanı unvanlarına sahip olacaksınız. Elde edeceğiniz bu unvanlarla dijital pazarlama ajansları, SEO ajansları, reklam ajansları, kurumsal şirketlerin pazarlama departmanları ya da e-ticaret şirketlerinde uzman / yönetici pozisyonunda çalışabilirsiniz.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi, en kapsamlı Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Kursunu 120 saat ile Türkiye’deki en uzun kurs süresinde vermektedir.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi fiyatları, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanlarını öğrenmek isteyen öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitli ödeme imkânı ile alabilirsiniz.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi kimlere hitap ediyor?

  Dijital ajanslarda ve şirketlerin pazarlama departmanlarında çalışanlar, kariyer yapmak isteyenler ya da öğrenciler ile kendi ajansını kurmak isteyen girişimciler bu eğitime katılabilirler.

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Kursu sonunda öğrendiklerimle neler yapabilirim?

  Dijital pazarlamanın tüm süreçlerinde aktif görev alarak bir websiteyi arama motorunda üst sıralara taşıyabilir, arama motorları reklamlarını yönetebilir, sosyal ağları yönetip reklam verebilir, kaliteli ve orjinal içerikler üretebilir, email pazarlama yapabilir,  wordpress altyapısına sahip bir website tasarlayabilirsiniz.

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Kursu sonunda iş bulabilir miyim?

  Her geçen gün önemi artan Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanlarında bilgi sahibi olmanız sizi piyasada aranan uzman konumuna getirecek ve yeni iş kapıları sizlerle buluşacaktır. Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nin öğrencilerine özel iş bulma platformu olan Teknik Kariyer web sitemiz sayesinde kolayca iş bulabileceksiniz. Ayrıca sektör tecrübeli eğitmenlerimizin mentörlüğünde kolayca iş bulabilir ya da kendi işinizi kurabilirsiniz.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nden Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi almanın avantajları nelerdir?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi olarak sizlere sektörde uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyoruz. Kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı yakalayın.

  İstanbul’da Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Kursuna katılmanın artıları nelerdir?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi, İstanbul’da hem Avrupa yakası ve hem de Anadolu yakasının en merkezinde; metro, metrobüs, otobüs, minibüs gibi tüm ulaşım araçlarıyla kolay ulaşabileceğiniz konumlar olan Mecidiyeköy ve Kadıköy ilçelerinde şubelerimiz yer almaktadır.

  Neden Üçüncü Binyıl?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 10 yılı aşkın süredir sektöre kalifiye eleman sağlamaktadır. Üçüncü Binyıl eğitmenleri sektörün ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde iş hayatınızda hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine doğrudan sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil; Türkiye’nin gelişimini sağlayacak, sektörde adından söz ettirecek Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanları yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda “Ben Uzmanım!” diyebileceğinizin garantisini verecek tek kurumdur.

  DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU

  Kurs ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 120
  • Kurs Süresi 5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
09.Haziran.2020 Salı-Perşembe 19:00-22:00
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
06.Haziran.2020 Cumartesi-Pazar 13:00-16:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status