DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU

DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 180
  • Kurs Süresi 7 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Kursu Hakkında

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi, alanlarında uzman, akademik değil, sektör tecrübeli 3 farklı eğitmen tarafından verilmektedir. Derslerde uygulamalı, gerçek projeler yaparak öğreneceksiniz. Kursu Bitirdiğinizde iş tecrübesi yapmak isterseniz, staj yeriniz hazır. Bu eğitimi alan herkese WordPress eğitimi ücretsizdir.

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Kariyer Fırsatları

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitim programımızı bitirdiğinizde Dijital Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, SEO / SEM Uzmanı, Kurumsal İletişim Uzmanı ünvanlarına sahip olacaksınız. Elde edeceğiniz bu ünvanlarla Dijital ajanslar, kurumsal şirketlerin pazarlama departmanları ya da E-ticaret şirketlerinde uzman / yönetici pozisyonunda çalışabilirsiniz.

  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl, Türkiye’deki en kapsamlı Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya eğitimini 180 saat ile Türkiye’deki en uzun kurs süresinde vermektedir.

  Dijital Pazarlama kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Dijital Pazarlama ve Sosyal medya eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimleri kariyerinize 2 yönden faydalı olacak: dolaylı ve direkt. Direkt faydası açısından bu kurs dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı olarak yeni bir kariyer fırsatına erişebilmenizi sağlayacak. Dolaylı faydasına gelince,  her ne işi yapıyor olursak olalım kişisel markamızı oluşturmak ve farkımızı ortaya koyabilmek için dijital pazarlamaya ihtiyacımız var. Örneğin dijital pazarlama öğrenen bir öğretmen kendisi için açtığı blog ve yönettiği reklam kampanyalarıyla daha fazla öğrenciye özel ders verebilir.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Tüm dünyada kabul görmüş olan Sosyal Medya Uzmanlığı Kursu ve Dijital Pazarlama Kursu bir araya getirilerek sizlere tek kurs altında ve 144 süren devasa eğitim süresi ile sizlere sunuluyor. 144 saat detaylı eğitim sonunda uzman statüsüne geleceğinizin garantisini veren tek kurum olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL, bu devasa sektörde kolayca yer bulabilmenizi sağlayacak tüm bilgiyi sizlere vermektedir.

  [/vc_toggle ]

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI KURSU EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 180
  • Kurs Süresi 7 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

06 Ağustos 2019 Salı - Perşembe 19:00 – 22:00

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status