ÇELİK YAPILAR PROJE MÜHENDİSLİĞİ KURSU

ÇELİK YAPILAR PROJE MÜHENDİSLİĞİ KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 252
  • Kurs Süresi 10 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  Çelik Yapılar Proje Mühendisliği Kursu Hakkında

  BU KURSUMUZDA SAP2000, AUTOCAD, TEKLA STRUCTURE VE REVİT STRUCTURE EĞİTİMLERİ PAKET HALİNDE VERİLMEKTEDİR.

  TS498,2018 Çelik Yönetmeliği ve 2018 Türkiye Deprem Yönetmeliklerine tam hakimiyet kazanılması

  Bilgisayar programları kullanılarak 3 boyutlu modelleme yeteneği kazandırılması

  Modellenen yapıların mühendislik yorumlarının yapılabilmesi

  Yapının ilgili şartnamelerce tüm kontrollerinin yapılması

  Her bir yapı parçasının elemanter boyutta hesabının hem bilgisayar programları kullanılarak hem de el hesabı ile yapılabilmesi

  Detay çözümler ve birleşim hesaplarının yapılabilmesi

  Yapının imalat paftalarının hazırlanabilmesi

  Hesap raporları hazırlanılması

  Çizim standartlarının ve kurallarının öğrenilmesi

  Kurs kapsamında katılımcının çelik projeye ait tüm aşamaları öğrenecek ve gerekli olan her türlü sistem ve eleman hesaplarını yapabilecek düzeye gelmesi amaçlanmaktadır.

  Çelik Yapılar Proje Mühendisliği Kariyer Fırsatları

  Çok büyük proje firmalarının aradığı mühendis adayı olmak için müfredatı düzenledik. Kursumuzu bitiren öğrenciler en  az 2 yıl çalışan tecrübeli proje mühendisi seviyesine gelir. Çok hızlı bir şekilde tecrübe kazanırsınız. Çok büyük proje şirketlerinin adayı olmak bu kursu almanızla doğru orantılıdır.

  Çelik Yapılar Proje Mühendisliği Kursu Tavsiyeleri

  Türkiye’de inşaat fakültelerinden mezun olan inşaat mühendislerinin, herhangi bir iş tecrübesi olmadığı için ya da büyük projelerde bulunmadığı için mezun olduklarında istenilen seviyede olmuyorlar. Bunu bildiğimizden dolayı vadi istanbul , trump towers gibi çok büyük projeleri yaptırarak eğitim programı düzenledik. Bu kursu bitirdiğinizde belki 5 yılda kazanamayacağınız tecrübeyi ve bilgiyi sizlere 10 ay gibi bir sürede öğreteceğiz. Kursumuzu alın kendinize yatırım yapın.

  SAP2000 KURSU HAKKINDA

  Sap2000 Programı bir İnşaat Mühendisliği programıdır. İnşaat Mühendisliği kurslarımızın en önemli kurslarından bir tanesi olan sap2000‘in kelime anlamı Structural Analysis Program’dan gelmektedir. Yani türkçesi “Yapısal Analiz Programı“dır.

  SAP2000 İLE NELER YAPILABİLİR?

  SAP2000 kullanarak iki boyutludan üç boyutluya, basit geometriden kompleks geometriye kadar pek çok yapı modellenebiliranalizi yapılabilir ve optimize edilebilir.  Nesne tabanlı bir modelleme ortamı sunan SAP2000, bu özelliğiyle mühendislik süreçlerini hızlandırır. İnşaat Mühendisliği Kursları’nın vazgeçilmezlerinden olan SAP2000 kursuinşaat mühendislerinin çalışma alanlarının her sürecinde işlerin hızlanması ve doğru analizlerinin yapılmasını sağlayan eşsiz bir programdır.

  SAP2000 KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de İnşaat Mühendisliği Eğitimleri denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve WorkStation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi tarafından verilen SAP2000 kursu 48 saat ile en uzun kurs süresidir.

  1,5 Ay boyunca süren SAP2000 KURSU sektörde her işinizi halledebileceğiniz seviyeye gelmenize yardımcı olacaktır

  10 Yıldır Türkiye’de en çok SAP2000 Kursu veren ve en çok öğrenci memnuniyetine sahip tek kurum.

  AUTOCAD KURSU HAKKINDA

  Makine, Mimarlık, İnşaat, Harita, Elektrik ve Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerle Peyzaj mimarları bu eğitime katılarak, uzmanlık alanlarını pekiştirebilirler.  AutoCADAutoDesktarafından üretilen vektör tabanlı bir çizim programıdır. Sizler de AutoCAD kursumuza katılarak, AutoCAD uzmanı olabilir ve Mimarlık , İnşaat , Harita vb. sektörlerde kendinize geniş iş olanakları yaratabilirsiniz. AutoCAD kursuna katılarak 2D ve 3D tasarımlar yapabilir ve bu alanda yenilikler yaratabilirsiniz. 72 saat süre ile en uzun ve en kapsamlı eğitim içeriğine sahip AutoCAD Kursu olan,ÜÇÜNCÜ BİNYIL AutoCAD Kursu bu alanda tartışmasız en iyi eğitim firmasıdır.

  AUTOCAD KARİYER FIRSATLARI

  AutoCAD kursu sonrasında, başta mimarlık, iç mimarlık, inşaat, makina vb gibi sektörlerde autocad uzmanı statüsü ile kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz. ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden AutoCAD kursu aldığınızda diğer AutoCAD uzmanlarından birkaç adım öne geçtiniz demektir. Çünkü ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri sektörün içerisinden gelen yılların deneyimine sahip size yalnızca kağıt üzerinde işinize yarayacak bilgiler sunmak yerine sektörün içerisinde aktif olarak kullanacağınız bilgileri en ince ayrıntısına kadar sunacağı için AutoCAD Kursu sonunda bu programı yeni öğrenmiş kişi imajı ile değil bu mesleği yıllardır yapan insanlar kadar bu programa hakim olacağınızdan dolayı kariyerinize olumlu etki yapacaktır.

  AUTOCAD KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de AutoCAD Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  AutoCAD kursunu diğer eğitim merkezleri ile üçüncü binyıl’dan almanın ne gibi farkları var derseniz. Öncelikle ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ, Teknik eğitim kursları konusunda en eski ve en tecrübeli eğitim firması olarak göze çarpmaktadır. Eğitmenlerinin sektörün içerisinden geliyor olması sizi yalnızca teoride değil pratikte de autoCAD uzmanı statüsüne sokar ki bu da her yıl onlarca farklı bölümden autoCAD kullanarak mezun olan öğrencilerden ve ya bu işe gönül vermiş bu iş üzerine çalışan insanlardan sizi rahatlıkla birkaç adım öne taşıyacak bilgileri AutoCAD Kursu sonunda kendinizde buluyor olmanız ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘ı en iyi teknik eğitim kursu ve AutoCAD Kursu veren firma durumuna getirmektedir.

   

  TEKLA STRUCTURE KURSU HAKKINDA

  Tekla Structures (X-Steel) Yapısal Çelik Mühendisleri ve tasarımcıları tarafından kullanılan Türkiye’ deki en önemli mühendislik programlarından biridir. X-Steel (güncel adı ile Tekla Structures), inşaat ve yapı endüstrisinde özellikle çelik konstrüksiyon ve betonarme projeleri için kullanılan, projelerde oldukça detaylandırma fırsatı sunan bir 3B Yapı Bilgisi Modelleme (BIM) yazılımıdır. X-Steel , kullanıcılara beton veya çelik 3B yapısal modeller oluşturmada ve yönetmede, konsept aşamasından imalata kadar olan süreçte rehberlik eder. Bu sayede X-Steel ile tasarım gerçeğe dönüştürülür.

  Steel ile her çeşit materyalden her çeşit yapı modellenebilir veya tek bir modelde çeşitli materyaller barındırabilir. Tekla Open API sayesinde, dosya transferi yoluyla çeşitli analiz ve tasarım paketleriyle iletişim Bu şekilde çizimciler ile mühendislerin aynı proje modeli üzerinde çalışması, dolayısıyla da etkin raporlama ve değişim yönetimi mümkün kılınır.

  TEKLA KURSU KARİYER FIRSATLARI

  Tekla Kursu sonrasında uzman statüsünde bir tekla structure kullanıcısı olacağınız için piyasada tekla structure eksikliği sebebi ile kolayca iş bulabilmektesiniz.

  TEKLA STRUCTURE KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Tekla Structure eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır. Türkiye’nin en uzun süreli ve en kapsamlı Tekla Kursu olması sebebi ile diğer eğitim firmalarından her zaman öndedir.

  TEKLA X-STEEL EĞİTİM

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı Tekla eğitimi diğer adıyla X-Steel Kursu veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de X-Steel kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz.

   

  REVIT STRUCTURE KURSU HAKKINDA

  Üçüncü Binyıl’da Revit Kursu almanın sizlere olan başlıca faydalarını sıraladık:

  Revit Structure Uluslararası Sertifika İmkanıRevit Structure ve  Revit Architectural kurslarını ayrı ayrı açmaktayız. Revit Structure‘da basit uygulamalar yerine, sektörel uygulamalar yaptırarak sektöre hazır hale getiren tek kurum. Revit Structure kursunda en çok uygulama yapacağınız tek kurum. Haftalık ödev ve video sistemi verilmektedir. Revit Structure Kursunda Uluslararası sertifika ve MEB sertifikası veriyoruz. Revit Structure Kursunda Uluslararası sertifika sınavını geçemeyen öğrencilerimize ücretsiz kurs tekrar hakkı kazanmaktasınız. Son olarak en önemlisi 15 Yıllık Tecrübeli ve uzman eğitmenlerle ile çalışıyoruz.

  REVİT STRUCTURE KARİYER FIRSATLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden Revit Structure Kursu aldığınız Türkiye’nin en uzun süreli ve en kapsamlı olacağının garantisini veriyoruz. Revit Structure Kursu sonunda gerçek anlamda uzman statüsüne geleceğinizin garantisini verdiğimizden dolayı Revit Structure Kursusonunda kariyer basamaklarını hızla sağlam adımlarla yükseleceğinizden emin olabilirsiniz.

  REVİT STRUCTURE KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Revit Structure eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır. Revit Structure Kursualdığınızda programın temel seviyesinde kalmamak adına ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden Revit Structure kursu almalısınız. Çünkü biz direkt olarak sektöre eleman ihtiyacı sağlayan tek eğitim kurumuyuz.

  Çelik Yapılar Proje Mühendisliği kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Çelik Yapılar Proje Mühendisliği kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Çelik Yapılar Proje Mühendisliği eğitimi almanın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Çelik Yapılar Proje Mühendisliği eğitimi aldığınızda kariyerinizi yukarılara taşıyacak iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA Çelik Yapılar Proje Mühendisliği EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Çelik Yapılar Proje Mühendisliği Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN Çelik Yapılar Proje Mühendisliği EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

   

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 252
  • Kurs Süresi 10 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

29 Aralık 2018 Cumartesi-Pazar 16:00-19:00

26 Ocak 2019 Cumartesi-Pazar 16:00-19:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status