fbpx

C# KURSU

C# KURSU

  C# Kursu

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 12 yıldır Türkiye’de en iyi C# kursu denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Siz de sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmenler kadrosu eşliğinde ve Avrupa standartlarında C#’ı sıfırdan başlayarak zorlanmadan öğrenin. Tam kapsamlı ve sertifikalı C# derslerini uzmanlık seviyesinde alın, geleceğinizi planlayın.

  C# eğitimi kapsamında C# nesne tabanlı programlama dilinin tüm ayrıntılı özellikleri, bu amaca uygun Workstation bilgisayarlarla güncel müfredat dâhilinde 8 kişilik rahat bir sınıf ortamında sunulmaktadır.

  Web ya da Windows ortamında çalışacak programlar yazabilmek için öncelikle nesne tabanlı bir programlama dilini iyi derecede kullanabilmek gerekmektedir. .NET platformunda yazılım geliştirmek için de .NET platformunu destekleyen en az bir dili çok iyi kullanabilmelisiniz. .NET Platformunun en çok kullanılan programlama dili olan C#, C sharp kursumuzda her yönüyle ele alınmaktadır. Kurs boyunca öğrencilerimizin C# dili sıfırdan ele alınıp uzmanlık seviyesine kadar getirilmektedir.

  C# programlama dilini kullanarak hem web tabanlı hem de windows tabanlı projeler kodlayabileceksiniz. Kursumuza katılarak, detaylı CRM yazılımları, ERP yazılımları ve bunun gibi çok kullanıcılı sistemlere hizmet verebilecek yazılım projelerinde yer alabilirsiniz.

  Kurs süresince C# dil yapısı, söz dizimi, nesne yönelimli programlama ve detayların uygulanması, veri tabanı erişimi, asenkron işlemler, uzak veriyi kullanma gibi konular üzerinden Windows uygulama geliştirme için bilgi ve tecrübe kazanacaksınız.

  C# eğitimi, 72 saat ile en uzun kurs süresidir. 3 Ay gibi kısa bir sürede C# öğrenebilirsiniz. Bu açıdan Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi C# alanında en çok proje yapacağınız ve en ileri uygulamaları görebileceğiniz tek kurumdur.

  C# ile programlama kursu, eğitim garantilidir ve 1 yıl boyunca bu kursu tekrar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de C sharp derslerini tekrarlamak ve pekiştirmek isteyen öğrencilerimize imkân tanıyoruz.

  C# Hakkında

  C#, Microsoft’un .NET Framework platformu için geliştirmiş olduğu yeni nesil nesne yönelimli programlama dilidir. C# yapısı itibari ile daha kolay, esnek ve taşınabilir olması bakımından da ön plana çıkmaktadır.

  C# dili her ne kadar Microsoft’a ait olsa da, ECMA (ECMA-334) ve ISO (ISO/IEC 23270:2006) tarafından uluslararası standart olarak tanımlanmıştır.

  C# Kursu Fiyatları

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nde C sharp kurs fiyatları, C sharp öğrenmek isteyenler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitli ödeme imkânı ile alabilirsiniz.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  C Sharp Eğitimi kimlere hitap ediyor?

  Bilgisayar mühendisleri ve bilgisayar programcıları ile bilişim sektöründe yer almayı hedefleyen öğrenci ve mezunlar, bu dilde kendisini geliştirip uzmanlaşmak isteyen ve kariyerini bilişim sektöründe ilerletmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

  C# Kursu sonunda öğrendiklerimle neler yapabilirim?

  Gerek masaüstü olsun gerek web uygulamaları olsun çoğu yerde C# kullanabilirsiniz. Windows form uygulamaları, web form uygulamaları, mobil uygulama geliştirme, web servisler, dll yazma gibi birçok yerde C# kullanılır.

  C# programlama dilini öğrenince iş bulabilir miyim?

  C# eğitim sonrasında C sharp programlama diline baştan sona hakim olacak ve C# kodlama dilini kullanan her sektörde aktif olarak uzman statüsü ile iş imkanları bulabileceksiniz.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nden C# kursu almanın avantajları nelerdir?

  Alanında uzman, tecrübeli kadrosu ile yenilikleri takip eden, özgün ve kapsamlı müfredatı ile basit uygulamalar yerine sektörel uygulamalarla öğrencilerimizi sektöre hazır hale getiren kurumumuz, yıllardır eğitime kattığı önem ve değerle herkesin tercihi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

  İstanbul’da C# kursu almanın artıları nelerdir?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi, İstanbul’da hem Avrupa yakası ve hem de Anadolu yakasının en merkezinde; metro, metrobüs, otobüs, minibüs gibi tüm ulaşım araçlarıyla kolay ulaşabileceğiniz konumlar olan Mecidiyeköy ve Kadıköy ilçelerinde şubelerimiz yer almaktadır.

  Neden Üçüncü Binyıl?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 10 yılı aşkın süredir sektöre kalifiye eleman sağlamaktadır. Üçüncü Binyıl eğitmenleri sektörün ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde iş hayatınızda hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine doğrudan sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil; Türkiye’nin gelişimini sağlayacak, sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda “Ben Uzmanım!” diyebileceğinizin garantisini verecek tek kurumdur.

  C# KURSU

  Kurs ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
04.Temmuz.2020 Cumartesi-Pazar 13:00-16:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
22.Ağustos.2020 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
DMCA.com Protection Status