BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK KURSU

BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK KURSU

BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 60
  • Kurs Süresi 2,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Hakkında

  Bilgisayarlı Stilistlik Eğitiminde, tekstil sektörünün güncel tasarım trendlerini pratik ve teorik anlamda öğrenirsiniz.

  Bilgisayarlı Stilistlik kursu içeriğinde; temel tasarım bilgisi, moda illüstrasyonu ile siluet çizimi, giysi teknik – artistik çizim ve giysi süsleme teknikleri, aksesuar çizimleri, tekstil malzeme bilgisi ve koleksiyon hazırlık aşamaları gibi geniş bir eğitim içeriğine sahiptir.

  Bilgisayarlı stilistlik kursu içeriğinde; Tekstil grafiği eğitiminde, Photoshop, CorelDraw ve Illustrator programlarının eğitimi verilmekte olup, giysi ve aksesuar teknik çizimleri, model ve desen tasarımı, taş dizimi, desen giydirme, renk değiştirme, düğme sıralama çalışmaları yapılır. Yapılan tasarımların baskıya gönderme ve baskı teknikleri bilgisayar ortamında uygulamalı olarak projeksiyonlu sınıflarda eğitimi verilmektedir.

  Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Kariyer Fırsatları

  Bilgisayarlı Stilistlik Kursu sonrasında tekstil bölümü öğrenci ve mezunları ya da bu işe gönül vermek isteyen kişiler stilistlik sektörünün yeni trendi bilgisayarlı stilistlik uzmanı olarak moda sektöründe çok rahat iş imkanı bulabilmektedir.

  Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Bilgisayarlı Stilistlik Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Bilgisayarlı Stilistlik Eğitimi

  Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı bilgisayarlı stilistlik eğitimi veren kurum olan üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizler de bilgisayarlı stilistlik kursu sonrasında profesyonel olarak programa hakim olabilirsiniz. Toplam 2 ay süren ve 60 saatlik emsalsiz ders süresi ile ÜÇÜNCÜ BİNYIL Bilgisayarlı Stilistlik Kursu tartışmasız bilgisayarlı stilistlik kursları içerisinde lider konumdadır.

  Bilgisayarlı Stilistlik Kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Bilgisayarlı Stilistlik Kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN STİLİSTLİK EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 60
  • Kurs Süresi 2,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status