BETONARME YAPILAR PROJE MÜHENDİSLİĞİ KURSU

BETONARME YAPILAR PROJE MÜHENDİSLİĞİ KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 240
  • Kurs Süresi 10 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği Kursu Hakkında

  BU KURSUMUZDA STA4CAD, ETABS VE SAFE, REVIT STRUCTURE VE AUTOCAD EĞİTİMLERİ PAKET HALİNDE VERİLMEKTEDİR.

  TS498, TS500 ve 2018 Türkiye Deprem Yönetmeliklerine tam hakimiyet kazanılması

  Bilgisayar programları kullanılarak 3 boyutlu modelleme yeteneği kazandırılması

  Modellenen yapıların mühendislik yorumlarının yapılabilmesi

  Yapının ilgili şartnamelerce tüm kontrollerinin yapılması

  Her bir yapı parçasının elemanter boyutta hesabının hem bilgisayar programları kullanılarak hem de el hesabı ile yapılabilmesi

  Statik ve mimari projelendirme süreci ve mimari gereksinimlerde statik çözümler üretebilme yetisi kazandırma

  Hesap raporları hazırlanılmasının öğrenilmesi

  Çizim standartlarının ve betonarme konstruktif kurallarının öğrenilmesi

  Kurs kapsamında katılımcının betonarme projeye ait tüm aşamaları öğrenecek ve gerekli olan her türlü sistem ve eleman hesaplarını yapabilecek düzeye gelmesi amaçlanmaktadır.

  Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği Kariyer Fırsatları

  Sizler de Betonarme Yapı Proje Mühendisliği Kursumuza katılarak İnşaat sektöründe adınızdan başarıyla söz ettirebilirsiniz. Betonarme Yapı Proje Mühendisliği kursu sonrasında başarıyla projeler yönetebilirsiniz.

  Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği

  Betonarme Yapı Proje Mühendisliği Kursu Türkiye’de en kapsamlı şekilde yalnızca Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi‘nde verilmektedir. Bu fırsatı mutlaka değerlendirin!

  STA4CAD KURSU HAKKINDA

  Sta4Cad çok katlı betonarme yapıların statik, deprem ve rüzgar analizini entegre olarak yapan bir yazılım programıdır. İnşaat mühendisleri, inşaat mühendisi öğrencileri ya da inşaat teknikerleri için vazgeçilmez programlar arasında olan Sta4Cad programını öğrenmek “hem de en ince ayrıntısına kadar öğrenmek” artık sizler için hayal değil. ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ aracılığı ile Sta4Cad kursu alarak sizler de başlangıç seviyesinden Sta4Cad uzmanı seviyesine gelebilirsiniz.

  STA4CAD KARİYER FIRSATLARI

  İnşaat sektörünün içerisinde bulunan öğrenciler, teknikerler ya da mühendisler için olmazsa olmaz programların başında yer alan Sta4Cad sizleri bağlı bulunduğunuz sektörde bir kaç adım öne çıkarmaktadır. Sta4Cad kursu aldığınızda sizler de bu potansiyelden faydalanabilirsiniz.

  STA4CAD KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Sta4Cad eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Sta4Cad kursu ya da kendi ilgi alan ve ya meslek grubunuzla alakalı tüm kurslarda üçüncü binyıl teknik akademi farkını sizler de yaşayabilirsiniz.

  10 Yıldır Türkiye’de en çok Sta4Cad Kursu veren ve en çok öğrenci memnuniyetine sahip tek kurum.

  EN İYİ STA4CAD KURSU

  Peki en iyi sta4cad kursu hangisi diye soracak olursanız. Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran başlıca 3 faktörü sizler için sıraladık.

  1-Eğitmenlerimiz sektörün içinden geldiği için sizleri yalnızca teoride eğitmiyor pratikte işinize yarayacak tüm ayrıntılar öğretiliyor.

  2- Kurs sonunda 1 yıl ücretsiz destek vermeye devam ediyoruz.

  3- Üçüncü Binyıl‘dan eğitim alan kişilerin firmalar tarafından daha fazla talep edilmesi sizler için bir avantaj.

   

  ETABS VE SAFE KURSU HAKKINDA

  Türkiye’nin en çok etabs kursu ve safe kursu veren kurumu olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL, sektörde profesyonel olarak programın uzmanı olan yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir. Türkiye’de etabs kursu vesafe kursu süresi en uzun olan ve içeriği en kapsamlı olan eğitim ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK AKADEMİSİ‘ndedir.

  ETABS KURSU KARİYER FIRSATLARI

  Sizler de etabs kursuna katılıp sıfırdan etabs derslerimizle beraber en ince ayrıntısına kadar programa hakim olacağınızın garantisini veren tek kurum ÜÇÜNCÜ BİNYIL olduğu için piyasada etabs uzmanı arayışında olan firmalar, üçüncü binyıl‘dan etabs kursu almış olan kişileri daha sıklıkla tercih etmektedir.

  SAFE KURSU KARİYER FIRSATLARI

  Sizler de safe kursuna katılıp sıfırdan safe derslerimizle beraber en ince ayrıntısına kadar programa hakim olacağınızın garantisini veren tek kurum ÜÇÜNCÜ BİNYIL olduğu için piyasada safe uzmanıarayışında olan firmalar, üçüncü binyıl‘dan safe kursu almış olan kişileri daha sıklıkla tercih etmektedir.

  ETABS TÜRKİYE VE SAFE TÜRKİYE

  ETABS VE SAFE eğitimlerinde Türkiye’de en uzun süre ve en kapsamlı içeriğe sahip kurs ÜÇÜNCÜ BİNYIL teknik eğitim kurumu tarafından verilmektedir.

  Türkiye’de en çok ETABS Uzmanı ve SAFE Uzmanı yetiştirmiş kurum olan ÜÇÜNCÜ BİNYIL Safe Eğitimlerinde Türkiye’de rakipsizdir.

   

  ETABS VE SAFE DERSLERİ

  Uygulamalı eğitim üzerinden giden kurumumuz ETABS kurslarımızda Türkiye’nin alanında uzman saygın eğitmenleri ile çalışmaktadır. Her kur sonunda öğrencilerimizden o kurda öğretilen içerik ile alakalı ETABS dersleri hazırlatılır. Verilen ödevler üzerinden öğrencinin her bir ayrıntısına kadar konuya hakim olması sağlanır.

   

  REVIT STRUCTURE KURSU HAKKINDA

  Üçüncü Binyıl’da Revit Kursu almanın sizlere olan başlıca faydalarını sıraladık:

  Revit Structure Uluslararası Sertifika İmkanıRevit Structure ve  Revit Architectural kurslarını ayrı ayrı açmaktayız. Revit Structure‘da basit uygulamalar yerine, sektörel uygulamalar yaptırarak sektöre hazır hale getiren tek kurum. Revit Structure kursunda en çok uygulama yapacağınız tek kurum. Haftalık ödev ve video sistemi verilmektedir. Revit Structure Kursunda Uluslararası sertifika ve MEB sertifikası veriyoruz. Revit Structure Kursunda Uluslararası sertifika sınavını geçemeyen öğrencilerimize ücretsiz kurs tekrar hakkı kazanmaktasınız. Son olarak en önemlisi 15 Yıllık Tecrübeli ve uzman eğitmenlerle ile çalışıyoruz.

  REVİT STRUCTURE KARİYER FIRSATLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden Revit Structure Kursu aldığınız Türkiye’nin en uzun süreli ve en kapsamlı olacağının garantisini veriyoruz. Revit Structure Kursu sonunda gerçek anlamda uzman statüsüne geleceğinizin garantisini verdiğimizden dolayı Revit Structure Kursusonunda kariyer basamaklarını hızla sağlam adımlarla yükseleceğinizden emin olabilirsiniz.

  REVİT STRUCTURE KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Revit Structure eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır. Revit Structure Kursualdığınızda programın temel seviyesinde kalmamak adına ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden Revit Structure kursu almalısınız. Çünkü biz direkt olarak sektöre eleman ihtiyacı sağlayan tek eğitim kurumuyuz.

   

  AUTOCAD KURSU HAKKINDA

  Makine, Mimarlık, İnşaat, Harita, Elektrik ve Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerle Peyzaj mimarları bu eğitime katılarak, uzmanlık alanlarını pekiştirebilirler.  AutoCADAutoDesktarafından üretilen vektör tabanlı bir çizim programıdır. Sizler de AutoCAD kursumuza katılarak, AutoCAD uzmanı olabilir ve Mimarlık , İnşaat , Harita vb. sektörlerde kendinize geniş iş olanakları yaratabilirsiniz. AutoCAD kursuna katılarak 2D ve 3D tasarımlar yapabilir ve bu alanda yenilikler yaratabilirsiniz. 72 saat süre ile en uzun ve en kapsamlı eğitim içeriğine sahip AutoCAD Kursu olan,ÜÇÜNCÜ BİNYIL AutoCAD Kursu bu alanda tartışmasız en iyi eğitim firmasıdır.

  AUTOCAD KARİYER FIRSATLARI

  AutoCAD kursu sonrasında, başta mimarlık, iç mimarlık, inşaat, makina vb gibi sektörlerde autocad uzmanı statüsü ile kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz. ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden AutoCAD kursu aldığınızda diğer AutoCAD uzmanlarından birkaç adım öne geçtiniz demektir. Çünkü ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri sektörün içerisinden gelen yılların deneyimine sahip size yalnızca kağıt üzerinde işinize yarayacak bilgiler sunmak yerine sektörün içerisinde aktif olarak kullanacağınız bilgileri en ince ayrıntısına kadar sunacağı için AutoCAD Kursu sonunda bu programı yeni öğrenmiş kişi imajı ile değil bu mesleği yıllardır yapan insanlar kadar bu programa hakim olacağınızdan dolayı kariyerinize olumlu etki yapacaktır.

  AUTOCAD KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de AutoCAD Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  AutoCAD kursunu diğer eğitim merkezleri ile üçüncü binyıl’dan almanın ne gibi farkları var derseniz. Öncelikle ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ, Teknik eğitim kursları konusunda en eski ve en tecrübeli eğitim firması olarak göze çarpmaktadır. Eğitmenlerinin sektörün içerisinden geliyor olması sizi yalnızca teoride değil pratikte de autoCAD uzmanı statüsüne sokar ki bu da her yıl onlarca farklı bölümden autoCAD kullanarak mezun olan öğrencilerden ve ya bu işe gönül vermiş bu iş üzerine çalışan insanlardan sizi rahatlıkla birkaç adım öne taşıyacak bilgileri AutoCAD Kursu sonunda kendinizde buluyor olmanız ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘ı en iyi teknik eğitim kursu ve AutoCAD Kursu veren firma durumuna getirmektedir.

   

   

  Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği eğitimi almanın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği eğitimi aldığınızda kariyerinizi yukarılara taşıyacak iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

   

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 240
  • Kurs Süresi 10 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

29 Aralık 2018 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00

26 Ocak 2019 Cumartesi-Pazar 13:00-16:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status