AUTOCAD KURSU

AUTOCAD KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  AutoCAD Kursu Hakkında

  Makine, Mimarlık, İnşaat, Harita, Elektrik ve Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerle Peyzaj mimarları bu eğitime katılarak, uzmanlık alanlarını pekiştirebilirler.  AutoCAD, AutoDesk tarafından üretilen vektör tabanlı bir çizim programıdır. Sizler de AutoCAD kursumuza katılarak, AutoCAD uzmanı olabilir ve Mimarlık , İnşaat , Harita vb. sektörlerde kendinize geniş iş olanakları yaratabilirsiniz. AutoCAD kursuna katılarak 2D ve 3D tasarımlar yapabilir ve bu alanda yenilikler yaratabilirsiniz. 72 saat süre ile en uzun ve en kapsamlı eğitim içeriğine sahip AutoCAD Kursu olan, ÜÇÜNCÜ BİNYIL AutoCAD Kursu bu alanda tartışmasız en iyi eğitim firmasıdır.

  AutoCAD Kariyer Fırsatları

  AutoCAD kursu sonrasında, başta mimarlık, iç mimarlık, inşaat, makina vb gibi sektörlerde autocad uzmanı statüsü ile kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz. ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ‘nden AutoCAD kursu aldığınızda diğer AutoCAD uzmanlarından birkaç adım öne geçtiniz demektir. Çünkü ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri sektörün içerisinden gelen yılların deneyimine sahip size yalnızca kağıt üzerinde işinize yarayacak bilgiler sunmak yerine sektörün içerisinde aktif olarak kullanacağınız bilgileri en ince ayrıntısına kadar sunacağı için AutoCAD Kursu sonunda bu programı yeni öğrenmiş kişi imajı ile değil bu mesleği yıllardır yapan insanlar kadar bu programa hakim olacağınızdan dolayı kariyerinize olumlu etki yapacaktır.

  AutoCAD Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de AutoCAD Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  AutoCAD kursunu diğer eğitim merkezleri ile üçüncü binyıl’dan almanın ne gibi farkları var derseniz. Öncelikle ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ, Teknik eğitim kursları konusunda en eski ve en tecrübeli eğitim firması olarak göze çarpmaktadır. Eğitmenlerinin sektörün içerisinden geliyor olması sizi yalnızca teoride değil pratikte de autoCAD uzmanı statüsüne sokar ki bu da her yıl onlarca farklı bölümden autoCAD kullanarak mezun olan öğrencilerden ve ya bu işe gönül vermiş bu iş üzerine çalışan insanlardan sizi rahatlıkla birkaç adım öne taşıyacak bilgileri AutoCAD Kursu sonunda kendinizde buluyor olmanız ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘ı en iyi teknik eğitim kursu ve AutoCAD Kursu veren firma durumuna getirmektedir.

   

  AutoCAD kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  AutoCAD kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA AutoCAD EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da AutoCAD Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN AutoCAD EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

04 Mayıs 2019 Cumartesi-Pazar 19:00 – 22:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status