AUTOCAD KURSU

AUTOCAD KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  Autocad Kursu Hakkında

  Makine, Mimarlık, İnşaat, Harita, Elektrik ve Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerle Peyzaj mimarları ve bu program üzerine kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılarak, uzmanlık alanlarını pekiştirebilir ya da başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar Autocad kursu alarak uzman statüsüne erişebilir.

  Autocad Kariyer Fırsatları

  Autocad Programı, tüm dünyaca kabul görmüş, ülkemizde de oldukça yaygın kullanılan, yukarıda bahsedilen ve daha bir çok meslek grubunda aktif olarak kullanılan ve kullanan kişilere kazanç konusunda oldukça üst seviyelerde imkan sağlayan bir programdır. Autocad kursuna katılıp autocad uzmanı olan kişiler bahsi geçen sektörlerde aranan kişi konumundadır.

  Autocad Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Autocad eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi tarafından verilen Autocad kursu 72 saat ile en uzun kurs süresidir.

  10 Yıldır Türkiye’de en çok Autocad Kursu veren ve en çok öğrenci memnuniyetine sahip tek kurum.

  Autocad Kursu İstanbul Avrupa Yakası ve Autocad Kursu İstanbul Anadolu Yakası

   

  Autocad DERSLERİ

  Uygulamalı eğitim üzerinden giden kurumumuz Autocad kurslarımızda Türkiye’nin alanında uzman saygın eğitmenleri ile çalışmaktadır. Her kur sonunda öğrencilerimizden o kurda öğretilen içerik ile alakalı Autocad dersleri hazırlatılır. Verilen ödevler üzerinden öğrencinin her bir ayrıntısına kadar konuya hakim olması sağlanır.

  Autocad’e YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN

  Autocad kursuna katılmak için ister temel bilgisayar bilgisine sahip olun, isterseniz kendi bildiklerinizi geliştirmek adına autocad kursumuza katılın hiç fark etmez. Sizleri en temel seviyeden uzmanlık seviyesine getirmek için sektörün içerisinden gelen uzman eğitmenler ile çalışıyoruz.

  Autocad Öğrenci-Çalışan Programı

  Autocad eğitimlerimizde öğrenci veya çalışan ayrımı yapılmaz. Tüm kursiyerler eşit seviyede ve en detaylı şekilde kurs sonunda donanımlı hale gelmektedir.

  Autocad kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Autocad kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Autocad eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Autocad eğitimi aldıktan sonra onlarca sektörde aktif olarak aranan uzman konumuna geleceksiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  Autocad ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Autocad eğitimi sonrasında piyasada hiçbir zaman bitmeyecek bir mesleğin sahibi olacaksınız. Hiçbir zaman ölmeyecek bir meslek sahibi olmak ve autocad kursu sonrasında uzmanlık statüsüne gelmek için bizimle iletişime geçiniz.

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN AUTOCAD EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

14 Eylül 2019 Cumartesi-Pazar 13:00 – 16:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status