ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU

ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 96
  • Kurs Süresi 5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU Hakkında

  Android Uygulama Geliştirme eğitimi, hızla gelişip yaygınlaşan mobil yazılım sektöründe yer almayı hedefleyen öğrenciler ve mezunlara, dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Android üzerinde mobil uygulama geliştirecek bilgi ve beceriyi kazandırmak için hazırlanmıştır.

  Android Uygulama Geliştirme eğitiminde geniş bir müfredat ile katılımcıların;  JAVA programlama dili ve Android Studio Arayüzü ile sektörün ihtiyacı olabilecek yazılımları geliştirecek seviyeye gelmeleri hedeflenmektedir.

  Android Uygulama Geliştirme kursumuz, bir uygulama fikri olan ve bunu kendi başına hayata geçirip reklam / market gelirleri elde etmeyi hedefleyenler için de faydalı bir eğitim programına sahiptir.

  Günümüzde aktif olarak kullanılan milyarlarca android tabanlı cihaz, uygulama geliştiriciler için inanılmaz fırsatlar sağlamaktadır. Android Uygulama Geliştirme kursu eğitim ile hızla gelişimini sürdüren Android işletim sistemi üzerinde çok kolay ve hızlı bir şekilde uygulama geliştirebilecek yetenekleri kazanmanız amaçlanmıştır.

  Java programlama dili, Android işletim sisteminde uygulama geliştirmek için kullanılmaktadır ve eğitim kapsamında ihtiyaç duyulan ölçüde anlatılmaktadır.

  ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME Kariyer Fırsatları

  Android Uygulama Geliştirme Uzmanları, Tüm dünyada aranan ve tercih edilen kişilerdir. Online platformların yavaş yavaş mobil sektöre kaymasından sonra daha da talep edilen bir uzmanlık olan android uygulama uzmanları tüm dünyada ve ülkemizde oldukça kolay iş imkanlarına ulaşabilmektedir.

  Android Uygulama Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Android eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi tarafından verilen Android Uygulama Geliştirme Kursu 120 saat ile en uzun kurs süresidir.

   

  Android kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Android kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Android uygulama eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Android uygulaması kursu aldıktan sonra piyasada aktif olarak talebi olan bir mesleğe sahip olacağınızdan dolayı iş imkanları oldukça fazladır. Özellikle ÜÇÜNCÜ BİNYIL‘dan eğitim alan kişiler iş verenler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR

  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.

  İSTANBUL’DA Android Uygulama EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Android Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN Android EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 96
  • Kurs Süresi 5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

29 Nisan 2019 Pazartesi-Çarşamba 19:00-22:00

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0
DMCA.com Protection Status