fbpx

Blog

150 ADET WORKSTATION BİLGİSAYAR ALDIK !

Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu sektörde verdiği eğitimin kalitesi konusunda tartışılmaz bir yere sahiptir. Çünkü kurumumuzun vizyonu ticaret odaklı olan kurumlardan çok daha geniştir ve bu yöndeki adımları da güçlüdür. Üçüncü Binyıl 150 adet Workstation bilgisayara yatırım yaparak ve kalitesini bir kez daha ispat etti.

 

Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu Solidworks, AutoCad, Catia, Siemens NX, Sap2000, Sta4Cad , Fluent CFD ve bunlar gibi daha birçok gerekli teknik bilgi ihtiyacını karşılayacak programların eğitimini vermektedir. Biliyorsunuz ki, bu programlar için son derece güçlü donanımlara sahip bilgisayarlar gerekir. Bununla birlikte öğrenci kapasitesi de düşünüldüğünde bilgisayar sayısı da kaliteli bir kurumun belirleyici etkenlerindendir. Kurumlar genel olarak teknolojik yeterlilik konusunda kendilerini geliştirmeyi tercih etmezler ve kursiyerlerine daha ucuza sektöre hazır olamayacakları düzeyde bir eğitim sunarlar. Bu şekilde bakıldığında Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu, birçok başka kurumdan farklı olarak, kursiyerlerinin eğitiminin daha nitelikli olması adına, yatırımını 150 adet Workstation bilgisayar üzerine gerçekleştirmiştir.

workstation

Workstation bilgisayarların neden bu kadar önemli olduğu konusuna gelirsek, bu bilgisayarlar yüksek işlem gücü gerektiren uygulamalara yönelik tasarlanmıştır. Hedef kitlesi cad/cam, uçak ve otomotiv mühendisliği, 2D-3D modelleme, animasyon gibi karmaşık mekanik simülasyonlardır. Hesaplama ve grafik performansı yüksek olan Workstation bilgisayarlar kolaylıkla bulunabilen ürünler de değildir. Workstation bilgisayarlar Türkiye’de teknik eğitim veren başka hiçbir kurumda bulunmaz. Bu sebeple kendinize yatırım yaparken alacağınız eğitimin niteliğini göz önünde bulundurmalı ve ayrıntılı bir araştırma yaptıktan sonra bir eğitim kurumu seçmelisiniz.

 

Unutmamalısınız ki, Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun temel hedefi sektörün nitelikli personel ihtiyacını karşılamak ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayabilmektir. Bu sebeple kurumumuz sizlerin bizlerden aldığı eğitimin niteliğini, sizin yetkinliklerinizi ve sektör için hazırlıklı olmanızı sizlerden bile daha çok önemsemektedir. Odağımız son derece net olduğundan, yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştirebiliyoruz. Kurumumuzu ziyaret ederek dersliklerimizi görebilir, uzmanlık eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendi geleceğinizi tasarlayabilmenizi dilerim…

ucuncubinyil
Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu sektörde verdiği eğitimin kalitesi konusunda tartışılmaz bir yere sahiptir. Çünkü kurumumuzun vizyonu ticaret odaklı olan kurumlardan çok daha geniştir ve bu yöndeki adımları da güçlüdür. ...
Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status