HAKKIMIZDA

İNSAN KAYNAKLARI

3KARİYER

|

|

ÜYE OL

|

GİRİŞ YAP

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Cem Ertek

Yıldız Teknik Üniversitesi

 

Şu anda Cumhuriyet Üniversitesi’nde çalışmaktayım. YTÜ Makine Bölümü'nde araştırma görevlisi olarak çalıştığım sırada Catia ve Ansys eğitimleri aldım. Eğitimler süresince eğitmenlerin olumlu yaklaşımı, tercihimi doğru yönde kullandığımın bir diğer göstergesi oldu. Üçüncü Binyıl'a geniş içerikli anlatımlarıyla öğrenci odaklı ve uygun ücretli sürdüreceği eğitim çalışmalarında başarılar dilerim.

A. Mertcan Yaşa

İstanbul Teknik Üniversitesi

 

Gemi İnşaatı ve Deniz Teknolojisi  yüksek lisans eğitimi sırasında Fluent eğitimi aldım. Eğitim içeriği, dersin işlenişi  gerçekten FLUENT öğrenimi için yeterliydi. Eğitmenin kişisel çabaları, her eğitim gören ile ayrı ayrı ilgilenmesi sonucu Gemi İnşaat gibi spesifik bir alanda da yeterli bilgiye sahip olabildim.

Tubanur Günana

Yıldız Teknik Üniversitesi

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Geçen güz döneminde çizim üzerine çalışan Yolsu Mühendislik' te staj yaptım. Üçüncü Binyıl' da geçen yıl Autocad ve Solidworks kursları aldım. Bu süreçte gerek hocalarımızdan, gerekse çalışma ortamından oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim ve tüm öğrencilere, çalışanlara tavsiye edebilirim.

Ali Arslan Nazan

Real Dental Medikal Mühendislik

 

Eğitim veren öğretmenler hakkında bilgi aldıktan sonra Catia V5 ve Solidworks kurslarına yazıldım. Eğitimciler uzun süredir bu işin içinde olan, sektörü tanıyan ve çoğu da Yüksek Makine Mühendisi dinamik bireylerden seçili, size öğretebilmek için ne varsa yapılıyor burada Kursun bitimine doğruda yaptığınız proje ile işin neresinde olduğunuzu görüyorsunuz zaten. Mühendisliğin can damarı bu programları öğrenmeyi amaçlıyorsanız Üçüncü Binyılın Mecidiyeköy'de ki ofisine uğramadan karar vermeyin derim.

Seren Aydın Güler

Seren Plastik

 

Seren Plastikde çalışıyorum. Bir Arkadaşımın tavsiyesi ile Üçüncü Binyıl a Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarım Mühendisliği Kursuna kayıt yaptırdım. Gerek eğitimcilerin bilgi ve tecrübeleri, gerek derslerde gördüğümüz çok çeşitli örnekler ve eğitimcilerin anlaşılmayan konu üzerine defalarca farklı örneklerle eğilmeleri , kursu verimli bir şekilde bitirmeme yardımcı oldu. Bu sayede şuan programı iyi bir şekilde kullanıyorum. Üçüncü Binyıl a bu hizmetinden ötürü teşekkür ediyorum.

Koray Yılmaz

İstanbul Aydın Üniversitesi

 

İstanbul Aydın Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunuyum. Arkadaşlarımızla okuldan aldığımız Autocad eğitiminin yetersiz olduğuna karar verdik.  İnternetten yaptığımız kısa bir araştırma sonucunda en iyisinin Üçüncü Binyıl olduğuna ve buradan Catia eğitim almamız gerektiğine karar verdik. Sonunda eğitimi tamamladık ve gerçekten çok faydalı ve verimli bir eğitim aldık. Üçüncü Binyıl’ a sunduğu eğitim kalitesi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim... Catia ile yetinmeyip Ansys ve Fluent eğitimlerini de almayı düşünmekteyim.

Seçkin Balgıç

İstanbul Aydın Üniversitesi

 

İstanbul Aydın Üniversitesi Makine Mühendisliği  öğrencisiyim Üçüncü Binyıldan catia eğitimi aldım, gerçek bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde solidworks eğitimi alacağım.

Buğra Bakan

Yıldız Teknik Üniversitesi

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Denizcilik Fakültesi, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği mezunuyum. Gemi inşaatı öğrencilerine yönelik hazırlanmış olan 120 saatlik Maxsurf, Rhino ve Catia eğitimlerine katıldım. Oldukça memnun kaldım. Aldığım bu eğitimin, özellikle ‘yat tasarımı ve dizaynı’ konulu bitirme tezime katkısının çok yüksek derecede olduğunu söyleyebilirim.

İLETİŞİM FORMU .....................................

HABERLER .....................................................

NEREDEYİZ? .................................................

BİZE ULAŞIN ................................................

 

ÜÇÜNCÜ BİNYIL

Eğitim, Danışmanlık ve Proje

Lati Lokum Sokak No:4 Daire:2 Mecidiyeköy, İstanbul (Şişli Emniyet Müdürlüğü'nü geçince, Aslı Börek yanı)

0 212 275 02 32

bilgi@ucuncubinyil.com

ÜÇÜNCÜ BİNYIL EĞİTİM, DANIŞMANLIK VE PROJE

© 2007-2016 Tüm hakları saklıdır.

Gerekli

Gerekli

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Gerekli

Gerekli