SOLIDWORKS KURSU

SOLIDWORKS KURSU

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 120
  • Kurs Süresi 4 ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

  Solidworks Kursu Hakkında

  SolidWorks üretime yönelik olarak 3 Boyutlu katı model tasarlanmasına, tasarlanan parçaların montajı, simülasyonu ve analizlerine olanak tanıyan bir CAD/CAM yazılımıdır. CAD (Computer Aided Design-Bilgisayar Destekli Tasarım) ve CAM (Computer Aided Manufacturing-Bilgisayar Destekli Üretim) aşamalarında oldukça güçlü olan yazılım, CNC(Computer Numerical Control-Bilgisayar Sayımlı (Kontrollü) üretim yöntemlerine de tam uyum sağlar. Program ayrıca Sheet Metal (Saç Metal) çizim araçları sayesinde Saç Metal Bükme/Şekillendirme yöntemiyle imalat için de tasarım çözümleri sunar. SOLIDWORKS, 3B tasarım sürecini basitleştirerek tüm kullanıcıların daha üretken hale gelmesine yardımcı olur. Tasarım ekipleri karmaşık kuralları ezberlemek yerine, tasarıma değil daha iyi ürünler meydana getirmeye odaklanır.

  Solidworks Kariyer Fırsatları

  Dünya’da ve ülkemizdeki şirketlerin yaygın olarak kullandığı üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım (3D CAD) programlarından biri Solidworks’tür. Solidworks, başta imalat sektörü olmak üzere bir çok alanda tasarım amaçlı kullanılmaktadır. Mühendis istihdam büroları, SOLIDWORKS becerilerine sahip birine olan talebin diğer tasarım uygulamalarına olan talebe oranla iki kat fazla olduğunu ve farkın sürekli olarak arttığını bildirmektedir.

  Solidworks Kursu Tavsiyeleri

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de Solidworks eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workshop bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi tarafından verilen Solidworks kursu 120 saat ile en uzun kurs süresidir. Türkiye’deki en kapsamlı içerikle verilen Solidworks kursında Türkiye’nin ilk ve tek Power Surfacing ileri düzey yüzey modelleme eğitimi de verilmektedir..

  Kursta araba Motoru, şanzıman Kutusu gibi en ileri uygulamalar yaptırarak öğrencilere sektörel bilgi ve tecrübe kazandırılmaktadır.

  Bu açıdan Üçüncü Binyıl Solidworks alanında en çok proje yapacağınız ve en ileri uygulamaları görebileceğiniz tek kurumdur. Ayrıca SolidWorks Similation ve Flow Similation’u müfredatta anlatan tek kurum Üçüncü Binyıldır.

  Kursta ileri Animasyon, İleri Montaj, İleri Modelleme ye kadar öğreneceksiniz. Kursu bitirdiğinizde en az 2 yıl tecrübeli biri kadar bilgi sahibi olacaksınız.

  Uluslararası sertifika imkanı sağlayan kursumuzda SolidCAM ücretsiz olarak verilmektedir.

  10 Yıldır Türkiye’de en çok SolidWorks Kursu veren ve en çok öğrenci memnuniyetine sahip tek kurum

  SolidWorks kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  SolidWorks kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 0212 216 3000 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  SolidWorks eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  SolidWorks eğitimi aldığınızda çizim teknisyeni iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  0212 216 3000

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 120
  • Kurs Süresi 4 ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Puan Verin*
Email adresiniz yayınlanmayacak.

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

7 Temmuz 2018 Cumartesi-Pazar 13:00-16:00

14 Temmuz 2018 Cumartesi-Pazar 10:00-13:00

 

28 Temmuz 2018 Cumartesi-Pazar 19:00-22:00

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

 

16 Temmuz 2018 Pazartesi-çarşamba 19:00-22:00

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0