Oyun Programlama Uzmanlığı Kursu

Oyun Programlama Uzmanlığı Kursu

Joomla-Mobile-Development

  Bilgisayar veya mobil cihazınızda oyun oynuyorsunuz değil mi? Peki bu çok tutan oyunları siz programlıyor olmaya ne dersiniz? Hiçbir programlama altyapınız olmasına ihtiyacınız olmadan UNITY oyun motoru ve C# dili ile kendi oyunlarınızı geliştirmeniz için düzenlediğimiz bu eğitim tam da bunun için sizi bekliyor.

  Son yıllarda hem Türkiye’de hem dünyada oyun piyasası çok büyük bir gelir hacmine ulaştı. Gerek kişilerin kendi yazdığı oyunları uygulama marketlerinden yayınlaması, gerek oyun geliştirme firmaları büyük kazançlara imza atıyorlar. Uygulama marketlerin sayesinde sadece güzel ve farklı bir fikir ekstradan tanıtıma ihtiyaç duymadan bir oyunun milyonlarca kullanıcıya ulaşmasına yeterli oluyor.

  Katılımcılar bu eğitimin sonunda hem PC platformu için hem de iOS ve Android cihazlar için 2 boyutlu veya 3 boyutlu oyunları kurgulayabiliyor ve geliştirebiliyor olacaklar. Eğitimimizde 60 saat boyunca sürekli farklı oyunlar programlayarak geliştirme süreçlerini birebir yaşıyor olacaksınız.

   

  Günümüzde Türkiye ve dünyada hızla gelişen oyun sektörü oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir ve tüm eğlence endüstrisi alanlarını geçerek, zirveye yerleşmiş durumdadır. Artık siz de Unity3D ile hayal ettiğiniz 2D ve/veya 3D oyunları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ayrıca geliştirdiğiniz oyunlardan masaüstü ve mobilin de dahil olduğu 23 farklı platformda çıktı alabilirsiniz. Bu sayede geliştirdiğiniz oyunları gerek mobil marketler gerekse internet üzerinden milyonlara ulaştırarak, hızla büyüyen sektörde yerinizi alabilirsiniz.

KURS BİLGİLERİ

 • Ders Saati 90
 • Kurs Süresi 2 Ay
 • Başlangıç Seviyesi Sıfır
 • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
 • Eğitim Garantisi Var
 • Sertifika Var
 • Kontenjan 8
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri

-

Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri

-

Reviews

0
0 rating
5 stars
0%
0
4 stars
0%
0
3 stars
0%
0
2 stars
0%
0
1 stars
0%
0